1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Dostosowanie ceny dostawy w zależności od kodu pocztowego / usunięcie nazw plików graficznych

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika krokson, 2 Luty 2018.

  1. krokson

    krokson Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam następujący problem, chciałbym aby koszt dostawy był obliczany w zależności od kodu pocztowego klienta. Probowałem konfigurować dostawy, strefy dostaw ale nie jest to intuicyjne i nie działa. W skrócie w momencie gdy klient podaje swój kod pocztowy, system powinien automatycznie podać cenę dostawy i moje pytanie czy jest to wykonalne?

    Drugie pytanie:

    Jak mogę sprawić że nazwy plików graficznych produktów po kliknięciu na grafikę nie będą się wyświetlać? zwykle nazwy grafik są zlepkiem znaków więc po co klient ma po przybliżeniu produktu to czytać.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @krokson, w sklepie tego nie ustawisz w prosty sposób musisz przerabiać pliki tpl.
    W przypadku pytania 2 jestem w stanie pomóc :)
    Wystarczy wprowadzić następujący kod CSS:
    Kod:
    .shop-gallery .shop-gallery-skin .shop-gallery-title {
        visibility: hidden;
    }
    
    
     
    Click Shop user lubi to.
  3. krokson

    krokson Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    @LukaszC dodałem kod i wciąż to samo, jak na zdjęciu.

    Co do pytania 1, jest ktoś w stanie pomóc je przerobić? Chodzi o to, że w moim sklepie nie ma wyboru dostawy, bo produkty my dostarczamy, klient płaci za dostawe w zależności od strefy w której znajduje się jego/jej kod pocztowy.

    Z góry dziękuje
     

    Załączone pliki:

    • nazwa.png
      nazwa.png
      Rozmiar pliku:
      74 KB
      Wyświetleń:
      379
  4. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @krokson sprawdzałeś w trybie prywatnym ?, jeżeli nawet tam nie widać zmiany to dodaj !important po hidden
     
  5. krokson

    krokson Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    @LukaszC nie wiem co rozumiesz przez tryb prywatny, podglądam strone z poziomu panelu administratora, bo obecnie strona nie ma jeszcze przypisanej domeny a obecna domena jest zablokowana i zwykły użytkownik nie ma wglądu na strone.

    Dodałem !important i nic.

    @edit,
    odpaliłem na innej przeglądarce i działa, nie wiem co jest z tym chromem, mimo że usuwam pliki cache i inne i nie aktualizuje mi tego, heh.
     
  6. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    tryb prywatny, nie korzysta z cookies, dlatego widzisz wszelkie zmiany wprowadzone w stylu, dla chrome masz skrót klawiszowy ctrl+shift+n :)
     
  7. krokson

    krokson Początkujący

    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    A incognito mode, dzięki, zapomniałem :p
     
  8. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    Witam,

    Pozbyliśmy się wyświetlania durnych nazw plików i super!
    Teraz drugi krok ku normalności: jak pozbyć się tej "ślicznej" poziomej czarnej kreski, która oddzielała nazwę pliku od obrazka?
     
  9. papux

    papux Laureat

    Wiadomości:
    402
    Docenione treści:
    114
    Click Shop user
    podaj link do strony i lepiej sprecyzuj co chcesz usunąć bo nie mama pojęcia czy w karcie produktu czy na stronie głównej czy jeszcze gdzieś w innym miejscu.
     
  10. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    U mnie nie ma już nazw plików w "galerii", która odpala się po kliknięciu w zdjęcie produktu, więc wyjaśnię na przykładzie krokson'a (z tego wątku):
    grafika bez śmieci.jpg

    A-> domyślne ustawienia Click Shop'a
    B-> efekt dzięki wklejeniu do CSS'a kodu .shop-gallery .shop-gallery-skin .shop-gallery-title {visibility: hidden;}
    C-> poszukiwany wygląd (bez czarnej kreski)

    Pozdrawiam - mojepokrowce.pl
     
  11. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @Click Shop user sprawdź z tym kodem:
    Kod:
    .shop-gallery .shop-gallery-skin .shop-gallery-inner {
        border: 0;
    }
     
    Click Shop user lubi to.
  12. Click Shop user

    Click Shop user Stały bywalec

    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    6
    O to chodziło - wielkie dzięki!
     

Poleć forum znajomym