1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Facebook Messenger (nie z aplikacji)

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika azakowicz, 2 Styczeń 2020.

  1. azakowicz

    azakowicz Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Drodzy,

    chciałbym zwrócić się z prośbą. Jak już wyszukałem na forum, to aplikacja, którą mogę zainstalować w sklepie nie działa po określonej dacie. Zależy mi jednak na umieszczeniu okienka messengera i po skonfigurowaniu tej opcji w ustawieniach strony na facebooku otrzymuję kod do wklejenia.

    kod.png

    Proszę Was o pomoc, gdzie dokładnie mam go wkleić? Czy faktycznie wszędzie muszę go umieszczać? Może jest możliwość wstawienia go w jednym miejscu i będzie on widoczny na każdej stronie sklepu?

    Z góry dziękuję za pomoc.

    Olek,
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    divy gdzie chcesz wyświetlić a jsa do własnego js :)
     
    azakowicz lubi to.
  3. azakowicz

    azakowicz Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    @TheL,

    ok, dziękuję. Jednak coś nie do końca mi wychodzi i poproszę o pomoc.

    1. Zawartość ze screena między <script> a </script> wrzuciłem do własnego stylu JS.
    2. divy dodałem przed zakończeniem </body>

    Finalnie się nie wyświetla, ale jak dałem zbadaj stronę, to gdzieś "coś" jest. Przez coś mam na myśli, że pododawał masę rzeczy do tych divów których mu nie wskazywałem. Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane tym, że była na sklepie zainstalowana aplikacja dedykowana z home.pl (ta co obecnie nie działa). Ja ją usunąłem, ale jest możliwość, że on sobie skądś (style, skrypty itp. domyślne) zaciąga?

    Z góry dzięki za pomoc.

    Olek,
     
  4. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    podaj nazwę sklepu będzie łatwiej sprawdzić
     
  5. azakowicz

    azakowicz Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
  6. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Spróbuj tak,że wklej cały skrypt do integracji własnych bo w debugerze dostajesz błąd składni.
     
  7. azakowicz

    azakowicz Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    @machum93

    czyli tak jak w screen:

    js.png

    Jak tak zostawiam, to ucieka grafika przycisku "Udostępnij" Facebook na karcie produktu:

    udostępnienie.png
    Pozostałe divy te fb-root i Your castomer chat code powinny trafić między <body> </body>? Ja je wrzuciłem na sam dół w pliku Index/Index.tpl

    Tak w sumie miałem wcześniej też i nie zadziałał Messenger.

    Olek,
     
  8. machum93

    machum93 Znawca

    Wiadomości:
    225
    Docenione treści:
    28
    Zrób tak jak jest w pierwszym załączniku tego postu, czyli JS będzie w integracjach własnych pomiędzy <script> i zobacz czy to przyniesie efekt.
     
  9. azakowicz

    azakowicz Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    @machum93,

    dobra, wrzuciłem wszystko do integracji własnych. Przycisk na karcie produktów wrócił, ale messenger się nie podnosi. Zauważyłem takiego messengera na tej stronie: https://www.wizerunekwsieci.pl. Tam pojawia się jeszcze "<div class="fb_dialog (...)". U mnie z kodu się to nie generuje, a widziałem, że ten div odpowiada za wywołanie chatu i samego przycisku.

    Może mieć wpływ przycisk, który kieruje w tym miejscu do góry strony?

    Olek,
     
  10. adorno.design

    adorno.design Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Witam, ja również mam problem z działaniem wtyczki facebook na stronie sklepu. Wrzuciłam skrypt do własnego js bez znaczników <script> i nie wyskakuje mi błąd przy zapisywaniu, natomiast resztę w <div> wrzuciłam do integracji własnych. Po zapisaniu na stronie kompletnie nic sie nie wyswietla, ani tez na karcie produktu nie ma znaczników typu lubię to itp, mimo iż zostały w ustawieniach włączone. Bez dodania kodów tak samo wyglądała karta produktu, Widzę tylko do pinterest przycisk. Ma ktoś może pomysł jak ten problem rozwiązać? Bo nie mam już pomysłu co może być nie tak...
     

Poleć forum znajomym