1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Filtrowanie po kategorii zamiast menu kategorii.

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika p4fciu, 12 Sierpień 2016.

  1. p4fciu

    p4fciu Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    W sklepie mam ogromną ilość kategorii/podkategorii. Z tego względu na stronach m.in "Lista produktów" w sidebarze nie mogę używać menu kategorii, ponieważ jest bardzo długie. Idealnym rozwiązaniem wydaje się zaawansowana filtracja produktów m.in po kategoriach. Wygląda to podobnie do Allegro.

    I tak do nawigacji po kategoriach używam właśnie filtru kategorii. Oprócz tego mam ustawioną również możliwość filtracji po innych danych (atrybutach, cenie, producencie itd.).

    Do pewnego momentu filtracja po kategoriach działa poprawnie tj. klikając w kategorię, w filtrze wyświetlają się jej podkategorie i można dalej filtrować (wchodzić głębiej w filtrowanie podkategorii). Dana kategoria ustawia się w stan aktywny i można ją wyłączyć, tym samym wracając z powrotem wyżej.

    Problem pojawia się, gdy dodatkowo zaznaczę inne filtry. Wtedy nie mogę już odznaczyć (wyjść wyżej) aktywnej kategorii w filtrze kategorii. Głębiej nadal mogę wchodzić ale wyżej już nie. Dopiero po wyłączenie wszystkich innych filtrów wszystko powraca do "normy".

    Pytanie, czy w tym, że to tak działa jest jakaś głębsza filozofia, czy to jakiś błąd, a może ja coś robię źle?

    P.S. Przeszukałem już forum kilka razy i nie znalazłem nic na ten temat. Jeśli coś przeoczyłem, to proszę mi wybaczyć.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @p4fciu podaj adres sklepu, rzucimy okiem jak jest i jak można by to zmienić.
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zamykam temat ze względu na brak możliwości zreplikowania problemu.
     

Poleć forum znajomym