1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Filtrowanie produktów po kategoriach w panelu administracyjnym sklepu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika gielo2, 28 Lipiec 2015.

  1. gielo2

    gielo2 Zaawansowany

    Wiadomości:
    164
    Docenione treści:
    22
    Mam takie pytanie, otóż brakuje mi opcji filtrowania produktów po kategorii, czy da się może gdzieś to włączyć? Chodzi dokładnie o Asortyment - Produkty i wyszukiwanie z użyciem filtrowania listy produktów w Panelu adimistratora sklepu.
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Z tego co już zdarzyłem się dowiedzieć o sklepie, wynikałoby, że nie ma tej opcji do włączenia, dodatkowo nie ma pliku filtru do edycji w panelu (chyba, że przeoczyłem) aby dodać tu opcję kategorii. Znajomy też szybko tego potrzebował, a nie mieliśmy czasu nic wymyślić więc powiedziałem mu aby do nazwy produktu dodał 3 znakowy kod identyfikujący kategorię :D wg niego wyszukuje :D
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Chyba nie do końca zrozumiałem zapytanie, spróbuje pomóc, ale popraw mnie proszę, jeśli źle zrozumiałem Twoje zapytanie.

    W panelu administracyjnym Click Shop jest dostępny przycisk do wyświetlenia listy filtrów (Pokaż/Schowaj filtry), na podstawie wyświetlonych filtrów możesz sortować wyświetloną na ekranie listę produktów. Jednym z dostępnych filtrów jest sortowanie według kategorii. @gielo2 Czy o to właśnie chodziło?

    Screen Shot 2015-07-29 at 09.03.31.png
     
    TheL lubi to.
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    A no fakt jest :) ja zawsze szukałem typowej wyszukiwarki :) dzieki temu i ja się czegoś nauczyłem :)
     

Poleć forum znajomym