1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Generowanie feedu produktów w różnych walutach

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika Barbara Paprzycka, 21 Listopad 2022.

 1. Barbara Paprzycka

  Barbara Paprzycka Nowicjusz

  Wiadomości:
  20
  Docenione treści:
  0
  Dzień dobry

  proszę o pomoc jak wygenerować feed produktów w różnych walutach. Obecnie do wersji angielskiej mamy przypisaną walutę Euro i taki feed na potrzeby kampani Google (PLA) mamy wgrany. Potrzebujemy jednak jeszcze pozyskać feed w walutach GBP oraz USD.
  Udało się nam na chwilę przypisać do angielskiej wersji strony walutę USD i wygernować feed. Jednak przy próbie powrotu waluta w feedzie xlm się nie zmienia. Na froncie sklepu dla Klienta wszystko zmienia się szybko, ale w xml te zmiany są niemożliwe lub długo trwają.
  Proszę o pomoc.

  pozdrawiam
  Tomasz Paprzycki
   
 2. Klaudia

  Klaudia Ekspert ds. e-commerce home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  18
  Docenione treści:
  1
  Dzień Dobry Panie Tomaszu,
  domyślnie platforma esklep nie posiada takiej funkcjonalności ze względu na mechanizm, jaki występuje przy walutach. W sklepie jest możliwość ustawienia tylko jednej waluty głównej - reszta jest przeliczana przez kurs waluty, a on nie jest zapisywany do pliku XML.
  Być może któryś z naszych partnerów mógłby stworzyć odpłatnie takie rozwiązanie, dlatego zachęcam do kontaktu za pośrednictwem panelu klienta -> panel.home.pl zakładka "wsparcie klienta" > Kontakt > formularz kontaktowy
   

Poleć forum znajomym