1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Home biuro faktury i ocena produktu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika kristall-keramik, 10 Czerwiec 2019.

  1. kristall-keramik

    kristall-keramik Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    2
    Gdyby ktoś się zastanawiał się nad wybraniem Homebiuro czy jak to się teraz nazywa generalnie odradzam. W kwietniu przedłużyliśmy abonament (z lenistwa) na kolejny rok i to był błąd.
    Po przeniesieniu na nowe serwery i aktualizacji e-sklepu wystawianie faktur jest możliwe wyłącznie za pomocą aplikacji "eksięgowość-fakturowanie" .
    Aplikacja ta nie dodaje do nazwy produktu kodu produktu co w sposób oczywisty uniemożliwia identyfikację produktu. Do niedawna wystawienie faktury przez Homebiuro z poziomu zakładki "wystaw fakturę" dodawało na fakturze numer SKU
    Dla jasności:
    - było: FILIŻANKA do herbaty kawy 300 ml [773-2350]
    - jest: FILIŻANKA do herbaty kawy 300 ml
    Jeśli masz 300 filiżanek o tej pojemności, z różnymi wzorami to na podstawie faktury nie jesteś w stanie zidentyfikować produktu.

    Jest jeszcze kilka innych wad aplikacji "eksięgowość-fakturowanie" o których nie chce mi się pisać.

    Nie przytoczę odpowiedzi działu technicznego na zapytanie w tej sprawie. Jest śmieszna.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie jestem opiekunem produktu aby udzielić Ci rzeczowej odpowiedzi w tej kwestii, więc pozwoliłem sobie skonsultować ten temat. Czy możesz podać mi numer Twojego zgłoszenia abym mógł także przyjrzeć się wspomnianej odpowiedzi zespołu technicznego?

    utworzyłem nową sprawę w naszym systemie: FEEDBACK-1653
     

Poleć forum znajomym