1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Hosting bazy danych pogramu Subiekt Gt

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika kaczka dziwaczka, 2 Styczeń 2020.

  1. kaczka dziwaczka

    kaczka dziwaczka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Dzień dobry.

    Proszę o informację, czy możliwy jest hosting bazy danych tego programu, na serwerze na home.pl, tak aby moje komputery mogły z niej korzystać w dowolnej chwili i lokalizacji.

    Mam wykupiony serwer na home.pl, na której mam witrynę z woocommerce oraz pocztę. wydaje mi się że przestrzeni dyskowej powinno wystarczyć również na tę bazę danych.

    Czytałem stare posty w których ludzie zwracali uwagę na wysokie ryzyko uszkodzenia takiej bazy.

    Co Państwo na to?
    Dziękuję.
     
  2. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    a to na takim to się nie da.
    Też tak chciałem kiedyś zrobić... ale niestety... nadal....
     
  3. kaczka dziwaczka

    kaczka dziwaczka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Rozumiem. Ale czy w home jest w ogóle taka możliwość? Np w ramach odrębnej usługi?
     
  4. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Tak. VPS.
     
    kaczka dziwaczka lubi to.
  5. kaczka dziwaczka

    kaczka dziwaczka Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję LorK.
     
  6. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Nie tylko vps, ale może być również cloud lub dedyk. I tu clouda najbardziej polecam ze względu na koszty/wydajność i możliwość dopasowania wydajności w locie jeśli okaże się, że brakuje nam zasobów. Oczywiście do subiekta to trzeba WIndows Serwer, ale to już odrębna sprawa.
     

Poleć forum znajomym