1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Import wariantów

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika e-bestaplus.pl, 5 Wrzesień 2017.

 1. e-bestaplus.pl

  e-bestaplus.pl Użytkownik

  Wiadomości:
  50
  Docenione treści:
  4
  Witam ponownie,

  jestem 'mądrzejszy' kilka kolejnych prób korzystania z aplikacji. Mam kilka pytań:

  1. Dlaczego użycie polskich znaków w polach product_code i option_code wywala błąd? Jest to dla mnie o tyle dziwne, że jednak działamy w Polsce, mówimy po polsku, CS jest po polsku itd.

  2. Mam problem z cenami wariantów. Aplikacja wymaga wypełnienia tego pola. Jaki jest skutek u mnie w sklepie? Powoduje to pojawienie się błędu przy grupowym nadawaniu promocji. Zaznaczenie produktu i wariantów (lub tylko produktu, nie robi to różnicy) i nadanie promocji z widoku listy produktów i wariantów obniża cenę wyłącznie produktu głównego, warianty pozostają przy cenie nadanej w imporcie.
  Zgłaszałem temat, ale jedyną propozycją jaką otrzymałem było ręczne usuwanie cen z każdego wariantu oddzielnie. To już lepiej ręcznie dodawać warianty niż je importować - będzie mniej roboty.

  Swoją drogą strona pomocy dot. tej appki mogłaby być uzupełniona o takie info jak brak obsługi polskich znaków - byłoby łatwiej.
   
 2. LukaszC

  LukaszC eCommerce Team home.pl

  Wiadomości:
  973
  Docenione treści:
  108
  @e-bestaplus.pl brak możliwości używania polskich znaków został już zgłoszony przez nas. Czekamy na realizację.
  W przypadku 2 pytania obecny mechanizm dodawania promocji nie działa poprawnie dla wariantów, jedyną możliwością jest zmiana ceny według konkretnej kwoty. (zaznaczamy warianty i w przycisku akcji wybieramy zmiana ceny i robimy np. -20 )
   
 3. e-bestaplus.pl

  e-bestaplus.pl Użytkownik

  Wiadomości:
  50
  Docenione treści:
  4
  @LukaszC Dzięki za odpowiedź. Chwilę to potestowałem. U mnie nie działa także ten sposób, o którym piszesz. Wyskakuje komunikat: "Niektóre zaznaczone obiekty nie zostały zmodyfikowane. Ilość niezmodyfikowanych obiektów: ..".

  Wychodzi na to, aż trzeba poczekać aż kiedyś appka zostanie poprawiona i dodawanie promocji będzie możliwe.
   

Poleć forum znajomym