1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Informacja o zmianie danych klienta

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika Anka1000, 27 Styczeń 2017.

  1. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    Dodałam w panelu klienta "dodatkowe pole do klienta". Czy istnieje możliwość abym otrzymywała informację na maila, że klient zmienił to pole. Dotyczy to klientów, którzy wcześniej się zarejestrowali w sklepie, a pole uzupełnili później.

    Nie znalazłam takiej opcji, ale może nie szukałam tam gdzie trzeba.

    Pozdrawiam
    Anna

    https://matrek.pl
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Także nie spotkałem się wcześniej z tego typu wymaganiami. Być może zmiany były by możliwe po ingerencji w Edycję zaawansowaną i wymuszenie przesłania informacji, itp. ale taki zakres zmian wykracza poza nasz zakres pomocy czy nawet wiedzę dot. modyfikacji. @gabiec.pl nie wiem czy to nie jest zbyt daleko idąca ingerencja dla Was, ale może coś doradzicie. Ja ze swojej strony zapewniam, że sam pomysł przekażę do kierownika produktu jako sugestia do dalszego rozwoju usługi, bo wydaje się to ciekawe - szczególnie jeśli ma mieć to jakieś znaczenie przy obsłudze zamówień.

    FEEDBACK-1040
     
  3. Anka1000

    Anka1000 Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    4
    @Grzesiek szkoda. Dzięki za zgłoszenie sugestii.
     
  4. Mateusz Adamus

    Mateusz Adamus Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Istnieje możliwość zaimplementowania tzw. WebHooka, który pozwoli na wysłanie maila po zmianie danych przez klienta.

    pozdrawiam,
    Mateusz Adamus
     

Poleć forum znajomym