1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Informacje o kategorii

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika jacek_lodz, 29 Listopad 2017.

  1. jacek_lodz

    jacek_lodz Stały bywalec

    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Cześć.
    Problem: chcę ukryć kategorie w których nie ma aktywnych produktów. Nie chcę po prostu pokazywać tej kategorii w menu.

    Ręczna robota odpada więc:
    1. Jest jakieś ustawienie w CS by to się działo automatycznie?
    2. Ew. mogę zrobić to za pomocą API ale żadna metoda dotycząca kategorii nie zwraca informacji w/w.

    Próbuję filtrować również wyniki za pomocą "product.list.filter" ale coś się nie udaje.
    Warunki:
    d.Add("stock.active", "1");
    d.Add("category.category_id", "262");
    wciąż zwracają wszystkie produkty niezależnie od statusu.

    Jakieś pomysły?
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
  3. Trzy Marchewki

    Trzy Marchewki Użytkownik

    Wiadomości:
    58
    Docenione treści:
    9
    Może się podłączę?
    Zastanawiałem się nad podobnym problemem ale dotyczącym producentów.
    W sklepie, za pomocą modułu jest możliwość wyświetlenia produktów określonego producenta.
    Mam kilku takich, których produkty sprzedaję od czasu do czasu, więc produkty (wszystkie) włączam lub wyłączam. Produkty nie są wyświetlane a producent widnieje na liście. Klient wybierze z listy producenta a tam pusto.
    Nie chciałbym wyświetlać takiego producenta.

    Jeżeli trzeba to proszę wyodrębnić do osobnego wątku.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wydaje mi się że rozwiązaniem było by albo dodanie możliwości edytowania np. strony producenta lub uzupełnienie ustawień producenta o pole tekstowe, wyświetlane w przypadku filtrowania produktów wg. producenta.

    Docelowo dostajemy https://sklepxxxxxxx.home.pl/pl/producer/Fructus-Poland/2

    @LukaszC a może dało by radę wstawić jakiś kodzik, który by robił magiczne if producer do wstaw tekst. :p
    Wystawiłem zgłoszenie ;ECOM-286
     

Poleć forum znajomym