1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE inny koszt wysyłki dla różnych produktów

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika majsteronline, 12 Kwiecień 2017.

  1. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @majsteronline podeślij mi proszę w wiadomości prywatnej przykłady dwóch produktów, które będziemy mogli dodać do koszyka, aby to zaobserwować.
     
  2. majsteronline

    majsteronline Kandydat

    Wiadomości:
    103
    Docenione treści:
    3
    @Mariusz wiadomość wysłana z przykładami.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Dziękuję za wiadomość, przekazałem informacje do naszego specjalisty ds. Click Shop i odpisałem na Twoją wiadomość prywatną.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Nasz specjalista próbował, mieszał, kombinował i po analizie stwierdził, że nie da rady tego obejść, gdyż problemem jest mieszany koszyk, który podałaś:

    A - darmowa dostawa
    A+B - darmowa dostawa
    B - płatność tylko 15,17 i 19 zł

    Dokładnie z produktem B, gdy faktycznie pojawiają się wtedy dwie opcje dostaw, tj, darmowa i zwykła to każdy klient w takiej sytuacji z pewnością wybierze darmową dostawę.

    Jedynym wyjściem w takim przypadku jest dostawa darmowa od pewnej kwoty w połączeniu z gabarytami. Oficjalnie zgłosiliśmy do naszych programistów przebudowę działania/konfiguracji gabarytów przy mieszanym koszyku. Musimy poczekać na wdrożenie zmian po naszej stronie, ale nie mogę podać w tej chwili żadnego potencjalnego terminu - jest na to za wcześnie.
     

Poleć forum znajomym