1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Integracja CS - Subiekt - Smart Paczka DPD + FV i PA

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika atinstalacje, 26 Luty 2016.

  1. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Witam,

    przygotowuję się do uruchomienia sklepu i szukam rozwiązania podobnego do Sello INSertu, bo CS nie do końca odpowiada moim potrzebom (albo jeszcze znalazłem w nim tego, czego szukam).
    Otóż z poziomu jednego programu chciałbym wystawiać dokumenty i generować linki do przesyłek. Z tego co zauważyłem, to CS takich funkcjonalności nie ma i z pewnością potrzebny będzie integrator. Czy ktoś może polecić jakieś rozwiązanie, ew. wyjaśnić jak skonfigurować to wszystko na bazie SGT i CS?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Rozwiązaniem które po naszej stronie proponujemy najczęściej, jako rozbudowana alternatywa dla Click Studio (które w chwili obecnej nie jest rozwijane przez autorów), jest oferta firmy e-mo.pl: http://www.e-mo.com.pl/oferta
     
  3. atinstalacje

    atinstalacje Aktywny user

    Wiadomości:
    78
    Docenione treści:
    4
    Czy ktoś korzysta z S2S od e-mo? Mam wersję testową, ale ciężko się to ogarnia. W tej chwili łatwiej zamówienie ze sklepu przerzucić mi do Subiekta i dalej do Sello. Jedyny mankament to ustalenie formy płatności.
     

Poleć forum znajomym