1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Integracja DHL od Furgonetka

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika chorg, 9 Czerwiec 2020.

  1. chorg

    chorg Bystrzak

    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    9
    Tydzień temu zakupiłem aplikację DHL Kurier (Furgonetka). Zero dokumentacji, minimalna pomoc drogą mailową. Na moje prośby o pomoc w konfiguracji, dostałem jeden mail, ze muszę wybrać mapę i dodać nową formę dostawy. Map mam 6 do wyboru (nie mam pojęcia co do czego), nie ma żadnej informacji na temat jak dodać i skonfigurować dostawy. Jak dać klientowi możliwość wyboru punktu odbioru. Czy ktoś może ma tą aplikację i może jest z niej nawet zadowolony?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @chorg https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/aplikacja-dhl na tej stronie znajduje się podstawowa instrukcja uruchomienia aplikacji. Na dole z kolei znajdziesz dokument pdf zawierający instrukcje dla integracji Furgonetka. Jeśli mimo to nie uda Ci się skonfigurować integracji, zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego. Podczas wyboru tematu rozmowy wybierz sklep, a połączysz się bezpośrednio z zespołem ecoomerce. Jestem pewny że rozwiązanie nie potrwa dłużej jak kilka minut rozmowy.
     

Poleć forum znajomym