1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Integracja z allegro - mam gotowy szablon, ale opis nie mieści się w ramce

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika Beata, 6 Listopad 2015.

  1. Beata

    Beata Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    3
    Witam.
    Mam gotowy własny szablon na aukcji allegro, niestety po dodaniu opisu produktu z sklepu tabelka się mi rozjeżdża.
    Czy mogę to naprawić jakimś kodem, bez przerabiania szablonu, tak aby opis mieścił się w ramce?
    Dodaje zrzut ekranu.
    Dziękuję za pomoc :).
     

    Załączone pliki:

  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    nie wiem jak masz zrobiony szablon do allegro ale możesz dodać do tej części opisowej styl i w nim width: i tu w pixelach podać szerokość, niestety bez znajomości kodu tego szablonu trudno sprecyzować gdzie dokładnie to wstawić.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Beata prosimy o wstawienie kodu szablonu allegro, na jego podstawie będziemy mogli zaproponować zmiany w kodzie, aby odpowiadały Twojemu opisowi :)
     
  4. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Już pomogłem Beacie :) okazało się, że grafika była za szeroka i zwiększała szerokość szablonu :)
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @TheL @Beata - w takim razie ustawiam jako rozwiązane.

    Dziękuję :)
     

Poleć forum znajomym