1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Integracja z e-nadawcą Poczty Polskiej

Dyskusja w 'Dodatki oraz integracje' rozpoczęta przez użytkownika Dziubas1981, 19 Listopad 2015.

  1. Dziubas1981

    Dziubas1981 Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    3
    Witam, postanowiłem dziś skorzystać z integracji sklepu z e-nadawcą PP. Po wpisaniu podstawowych danych chciałem wybrać domyślny typ przesyłki. Na tym etapie moja przygoda z integracją się skończyła, ponieważ na rozwijanej liście brakuje typu, jaki mnie interesuje. Chodzi tu o przesyłkę Paczka MINI.

    Czy jest szansa na dodanie Paczki MINI do integracji?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Zgłaszam do kierownika produktu! Jeśli API PP oferuje takie coś, powinna opcja pojawić się wraz z kolejnymi aktualizacjami sklepu. Obserwuj www.pomoc.home.pl/komunikaty , chyba że otrzymam bardziej szczegółowe informacje to odezwę się w tym wątku.

    Możesz też dodać miniPaczkę jako nową formę dostawy, bez integracji, a w polu adres kodu śledzenia, podać właściwy adres który masz dostępny w integracji. Też to zadziała.
     
  3. Dziubas1981

    Dziubas1981 Bywalec

    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    3
    Obecnie miniPaczka jest dodana jako nowa forma dostawy. Z tym, że muszę przepisywać dane klienta ze sklepu do e-nadawcy. Jeśli API PP da radę obsłużyć miniPaczkę i zautomatyzować tę formę wysyłki, to dlaczego ma tego nie robić?
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jasne. Czekam na info zwrotne.
     

Poleć forum znajomym