1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Jak rozpoznać wersję sklepu?

Dyskusja w 'Panel sklepu' rozpoczęta przez użytkownika Słoik, 3 Styczeń 2017.

  1. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Odnośnie ostatniej, świeżej aktualizacji. Mam parę małych modyfikacji w plikach .tpl i po wykonaniu przez home.pl aktualizacji sklepu wypadałoby uaktualnić także i te pliki. Dotychczas, czekałem tydzień od daty aktualizacji i aktualizowałem zmienione pliki.
    A moje pytanie brzmi: gdzie można znaleźć info o aktualnej wersji sklepu jaka jest w danej chwili uruchomiona? Coś w stylu informacja o wersji?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    :) Z tego co wiem nie da się, ale z tego co widzę, jeszcze nic się u Ciebie nie działo. Niektóre aktualizacje zamykają się nawet w 3 tygodnie, dlatego że wbrew pozorom jak wyskakuje jakiś błąd, to robimy to ręcznie. Szczególnie gdy jest sporo modyfikacji... więc nie ma reguły że tydzień i po wszystkim. Wysłałem pytanie do Przemka, może ma jakiś sposób aby podejrzeć wersję gdzieś w plikach. Zwrócę na to uwagę i wystawię też zgłoszenie/sugestię, to dobra uwaga aby ta informacja była jawna.
     
  3. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Nr wersji mógłby być wyświetlony w nagłówku lub stopce :-D Tzn. panelu administracyjnego...
    Tak więc czekamy!
     
    Ostatnia modyfikacja: 3 Styczeń 2017
  4. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    @Grzesiek czy ta zmiana będzie wprowadzona lub ma na to szansę?
    Napiszę do BOKu pytanie czy mój sklep został już zaktualizowany...
     
  5. Słoik

    Słoik Znawca

    Wiadomości:
    246
    Docenione treści:
    26
    Odpowiedź z BOKu:
    Można sprawdzić wersję swojego sklepu, używając adresu:
    Kod:
    nazwakonta.home.pl/console/debug/version
    czyli np.: sklep12345.home.pl/console/debug/version
     
    Mariusz i casar lubią to.

Poleć forum znajomym