1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Jak usuwać wiadomości w Nowej Poczcie home.pl bez otwierania wiadomości?

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika anna.roman.linkstudio, 6 Listopad 2015.

  1. anna.roman.linkstudio

    anna.roman.linkstudio Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    W starej poczcie mogłam usunąć maila bez otwierania go, po odhaczeniu ptaszkiem kwadracika przy wiadomościach.
    Teraz nie ma takiej możliwości i wiadomość (od różnych pań o egzotycznie brzmiących imionach), której nie chcę otwierać musi zostać wyświetlona abym mogła ją usunąć...
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @anna.roman.linkstudio Pani Aniu, jest to nadal możliwe. Po prawej stronie ekranu, w widoku listy wiadomości, znajduje się taki przycisk jak WIDOK (zaraz pod logiem home.pl), tam dostępna jest opcja Pola wyboru. Proszę je aktywować.

    Za pomocą widoku można także modyfikować wygląd strony, najbardziej zbliżony do starego widoku poczty jest Widok Lista + pola wyboru.
     
  3. anna.roman.linkstudio

    anna.roman.linkstudio Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Chodzi o to, że w starej poczcie po kliknięciu POLA WYBORU, wiadomość się nie otwiera. Było to dobre, jeśli chciałam tą wiadomość od razu usunąć bez otwierania jej.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W nowej poczcie zaznaczenie pola wyboru nie otwiera wiadomości. Ponawiam sugestię, sekcja WIDOK --> Pola wyboru + widok listy. W przypadku konfiguracji poziomej, pionowej czy kompaktowej, nie ma to już znaczenia gdyż OX ma dedykowane pole do wyświetlenia wiadomości. Zaznaczenie jednej jest adekwatne z jej otwarciem, zaznaczenie kilku nie generuje podglądu
     
  5. anna.roman.linkstudio

    anna.roman.linkstudio Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    zgadza się, wybranie Widok-> LISTA

    widok listy właśnie daje taką funkcjonalność, o jakiej mówię. Dzięki wielkie !
     

Poleć forum znajomym