1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Instalacja Jak zainstalować certyfikat SSL na serwerze w home.pl?

Dyskusja w 'Certyfikaty SSL' rozpoczęta przez użytkownika User1, 29 Styczeń 2015.

 1. User1

  User1 Nowy użytkownik

  Wiadomości:
  4
  Docenione treści:
  0
  Witam,

  Opłaciłem zamówienie na certyfikat SSL, ale nie mam pojęcia jak zainstalować go teraz na moim serwerze, aby na moich stronkach było możliwe odwoływanie się przez "https://" ???
   
 2. Mariusz

  Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

  Wiadomości:
  3 087
  Docenione treści:
  302
  Po wydaniu certyfikatu SSL przez instytucję certyfikującą, należy zainstalować go na Twoim serwerze:
  • Jeżeli strona WWW, która ma być objęta szyfrowaniem SSL opublikowana jest na serwerze w home.pl, to instalacja certyfikatu SSL wykonywana jest automatycznie (nie dotyczy serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS). Oznacza to, że instalacja certyfikatu SSL ogranicza się do zalogowania się do Panelu home.pl i kliknięcia odpowiedniego przycisku, który służy do instalacji certyfikatu SSL. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak zainstalować wydany certyfikat SSL na serwerze w home.pl.
  Pamiętaj, że na jednym adresie IP może zostać zainstalowany jeden certyfikat SSL! Każdy serwer wirtualny w home.pl posiada jeden unikalny adres IP. Jeśli zatem posiadasz na swoim serwerze w home.pl kilka domen, to tylko dla jednej z nich będziesz mógł zainstalować certyfikat.

  WAŻNE! Jeśli nie potrafisz samodzielnie zainstalować certyfikatu SSL, możesz skorzystać z oferty pomocy naszych administratorów. Instalacja certyfikatu SSL wykonywana jest przez administratora home.pl w ramach oferty Profesjonalne Usługi IT. Oznacza to, że instalacja zewnętrznego certyfikatu SSL zostanie wykonana przez naszych administratorów, po zamówieniu odpowiedniej usługi instalacji oraz po opłaceniu tego zamówienia.
   

Poleć forum znajomym