1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Jak? Zmiana drobnych elementów strony

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika zapachciszy, 26 Październik 2015.

  1. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    audet lubi to.
  2. audet

    audet Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
  3. audet

    audet Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Jak nie da się przesunąć tej "ilości produktów" do prawej to może można je usunąć? Jak przeglądam sklepy internetowe, to wiele z nich na stronie głównej, w kategoriach nie ma podanych ilości produktów, dopiero pojawiają się one na podkategoriach.
     
  4. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Mysle, ze mozna sprobowac to przesunac przy pomocy CSS. Usuniecie pewnie pozwoli wyrzucenie zmiennej z templatki box.
     
    Ostatnia modyfikacja: 14 Listopad 2015
  5. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    To drugie usuniesz z poziomu interfejsu sklepu (panel), o ile dobrze pamietam.
     
  6. audet

    audet Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Znalazłem opcję wyłączenia i całkiem dobrze to wygląda. Większość rzeczy sobie już dopasowałem w sklepie, ale nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa. Chce sobie wgrać logo PayU. I teraz jak wgrywam poprzez utworzenie nowego modułu, to jest ok z tym, że nie można załączyć tam linku do strony. Jak utworzę slider z jedną grafiką, to można dołączyć link, ale nie ma nagłówka tak jak w modułach. Jak można zrobić baner taki jak jest w Paczkomatach, aby był nad nim nagłówek z nazwą? Pewnie gdzieś jest ta opcja, ale ja chyba jej nie widzę.
     
  7. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Mozesz tak zrobic dodajac modul - uzywaj trybu HTML. Z tego poziomu dodaj obrazek, a potem podlinkuj. Pomoze Ci edytor.
     
  8. drk001

    drk001 Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Witam, mam pytanie:
    jak zrobić aby po najechaniu w nagłówku na sekcję "wszystkie produkty" rozwijane było menu w kategoriami?
    Kombinowałem ze sekcją strony informacyjne i nagłówek i stopka i nie idzie...

    Lub inaczej jak zmienić nazwę "menu" na "wszystkie produkty" gdzie po najechaniu otwierają się wszystkie kategorie.
     

    Załączone pliki:

    Ostatnia modyfikacja: 30 Listopad 2015
  9. Stau

    Stau Majster

    Wiadomości:
    340
    Docenione treści:
    98
    Menu "odpalasz" przy użyciu sekcji "nagłówek i stopka" -> "dodaj link". Domyślna nazwa tak utworzonego, rozwijanego przycisku z kategoriami to "Menu".

    Musisz zmienić "tłumaczenie". Robisz to tutaj:
    Konfiguracja -> Ustawienia regionalne -> Języki -> Polski/Polska (Edytuj) -> Frazy

    Szukasz Menu, kasujesz i wpisujesz "Wszystkie produkty".
     
    Mariusz lubi to.
  10. drk001

    drk001 Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Bardzo dziękuję o to mi chodziło.
    Jeszcze mam pytanie: czy jest możliwość utowrzenia linka w nagłówku i możliwość dodania p. dwóch kategorii? Żeby rozsuwało się pole wyboru jak w "menu", w którym będą widoczne tylko te dwie wspomniane kategorie do wyboru?
     
  11. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    @drk001można to zrobić, ale właśnie przy pomocy dodatkowego menu, opis znajduje się na forum w jednym z poradników.
     

Poleć forum znajomym