1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Jak zmienić dane abonenta (cesja usługi)?

Dyskusja w 'Usługi dodatkowe oraz panel administracyjny' rozpoczęta przez użytkownika admin, 29 Styczeń 2015.

 1. admin

  admin BOK home.pl home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  12
  Docenione treści:
  3
  Cesja to proces umożliwiający przeniesienie praw własności do wybranych usług w home.pl na inny podmiot (inna osoba fizyczna lub firma).

  Przykład: Jeśli Jan Nowak posiada usługę w home.pl (np. domenę) o nazwie "mojsklep.pl" i chce odstąpić tę domenę Markowi Kowalskiemu, to obaj Panowie muszą podpisać dokument cesji, a następnie odesłać dokument do home.pl. Nowak może też skorzystać z tzw. cesji elektronicznej.

  Szczególnym powodem wykonania cesji jest zmiana wrażliwych danych Abonenta (imię i nazwisko, PESEL, REGON, NIP), które identyfikują Abonenta. Jeśli dane te są nieaktualne lub nieprawidłowe, to ich zmiana jest możliwa tylko i wyłącznie w ramach cesji.
  • Cesja powoduje zmianę danych nabywcy na fakturach VAT i PRO FORMA.
  • Cesja jest całkowicie bezpłatna! (z wyjątkiem domen zagranicznych, np. .be, .de, .it).
  WAŻNE! Zmiana nazwy firmy (gdy REGON i NIP pozostają bez zmian) możliwa jest po autoryzacji Klienta oraz jest operacją bezpłatną. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby zmienić nazwę firmy dla Twojego konta.

  Więcej informacji na temat cesji elektronicznej oraz tradycyjnej znajdziesz pod tym adresem: https://pomoc.home.pl/cesja
   

Poleć forum znajomym