1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Jak zmienić wygląd nagłówka / styl wysyłanych wiadomości?

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika domowykosmetyk, 13 Styczeń 2016.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. domowykosmetyk

    domowykosmetyk Kandydat

    Wiadomości:
    104
    Docenione treści:
    3
    Nie wiem gdzie napisać więc zakładom nowy temat.
    Czy można zrobić tak, aby wiadomość e-mail wyglądała jak napisana na papierze firmowym. Czyli czy można zrobić nagłówek, logo? Podpis ok, jest i fajnie a brakuje mi nagłówka. Może jest tylko nie widzę?!
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Powiedz tylko czy używasz webowego klienta poczty poczta.home.pl czy jakiegoś innego typu Outlook/Thunderbird
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Pytanie zostało dodane w kategorii "Obsługa skrzynki e-mail w Nowej Poczcie home.pl", więc najprawdopodobniej dotyczy zmiany wyglądu wiadomości wysyłanych z poziomu Webmaila. Początkowo, gdy dotarłem do tematu, myślałem że chodzi o wiadomości wysyłane z newslettera (np. ze sklepu lub innego CMS).

    @domowykosmetyk określ proszę dla jakich wiadomości e-mail chcesz zmienić wygląd, w jaki sposób chcesz je wysyłać (z programu pocztowego, webmaila czy może jednak mówimy o wiadomościach wysyłanych automatycznie np. ze sklepu lub innego systemu zarządzania treścią [CMS])?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć forum znajomym