1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Jaki hosting dla CMS WordPress?

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 9 Czerwiec 2021.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 655
  Docenione treści:
  333
  Wybór hostingu dla CMS WordPress może okazać się trudnym wyborem, chociaż korzystając z dostępnych w sieci Internet ofert, tak naprawdę większość z nich nadaje się do tego celu. Jednak wybierając hosting dla WordPress, warto pomyśleć przyszłościowo o tym czym może stać się nasza witryna oraz jaki generować ruch. A także czy potrzebujemy do tego celu dedykowanego adresu IP, a może planujemy uruchomić kilka stron internetowych.

  W ofercie home.pl znajdziesz m.in. usługę Hosting WWW. To typowy hosting do obsługi stron internetowych, hosting WordPress oraz poczty e-mail. Bez problemu uruchomisz na nim kilka witryn, które mogą generować ruch. Większość naszych Klientów jest zadowolona z tej usługi i nie ma potrzeby przenoszenia się na inną.

  Jednak jeśli planujesz uruchomić i szybko rozwiać swoją stronę internetową, a nawet pomyśleć wcześniej o kilku witrynach WWW, warto rozważyć Hosting WordPress SSD. To dedykowana usługa do obsługi tego popularnego CMS. Poza szybkimi dyskami SSD, obsługą LiteSpeed i rozbudowanym autoinstalatorem WordPress, posiada także dedykowany adres IP.

  Inwestycja w Hosting WordPress w home.pl to nie tylko wydajny serwer dla CMS, ale również rozbudowany panel administracyjny i bogate portfolio dodatkowych usług, jakie możesz zarejestrować dla siebie, swojej firmy.
   

Poleć forum znajomym