1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE konfiguracja WordPress po autoinstalacji

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika Robki, 1 Maj 2017.

  1. Robki

    Robki Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Hej,
    potrzebuje odrobiny, a może całkiem sporo pomocy.
    Przeprowadziłem autoinstalację WP i chciałbym skonfigurować wszystko aby działało prawidłowo.
    Podpiąłem zakupioną domenę pod serwer z opcją "Włącz przekierowanie na podkatalog bez separacji serwisu", a w miejscu "Przekierowanie ruchu (IP/host/URL/katalog):" wskazałem katalog w którym znajduje się WP.
    Niby wszystko fajnie bo wchodząc na adres www przekierowuje na właściwą stronę WP, ale po wejściu w jakikolwiek wpis przekierowuje na adres serwera/kadalog wp/nazwa wpisu.
    W ustawieniach WP kiedy podmienię Adres witryny (URL) na adres domeny a nie na adres serwera z katalogiem WP to adresacja działa właściwie ale tylko gdy w ustawieniach bezpośrednich odnośników jest ustawiony Prosty czyli ten z ID wpisu a nie z opisem wpisu.
    Do tego po zmianie adresu na adres strony z serwera w zainstalowanym motywie znikają ikony social media. Motyw Hueman. Wersja WP to 4.7.4.
    Ma ktoś wiedzę jak to skonfigurować aby działało?
    Dzięki, pozdr.
     
  2. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Robki Sprawa wymaga weryfikacji ustawień WP. Podaj namiary na Twoją stronę :)
     
  3. Robki

    Robki Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    @Robki Czy możesz utworzyć dodatkowe konto admina do WP i przesłać dane w wiadomości prywatnej? Na chwilę obecną witryna działa bez głównej domeny w ustawieniach URL i ikony social media działają.
     

Poleć forum znajomym