1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

KONKURS - szukamy specjalisty ds. zmyślonych definicji

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 27 Maj 2016.

  1. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    czyli wiadomo o co chodzi :) znaczy ktoś ukradł worki i trzeba nowe skołować :)
     
  2. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    zaraz zachlanny to Ty masz Vipa :p
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Sam sobie go nie dałem :) niedługo to powinienem być Doctor honoris causa hahaha :) ale w sumie ciekaw jestem wyników i tego kto pojawi się na fanpage home.pl :D
     
  4. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Janusz serwer mial kazdy we wsi sie smial Janusz po co na co... Janusz zbieral niezla kase :) Agroturystyke zaloz sobie a zaczynal o jednej krowie.Gospodarke wielka ma i smieje sie z sasiadow ha ha ha.Lata poswiecil na to ze dwa ale juz wie co to SSL na phishing nabrac juz sie nie da.Janusz co to serwer hosting ?wacpan wyjasnij mi?niech no znajde chwile to wyjasnie Ci.Serwer mosci Panie to dobre pytanie :) komp wielki i okazaly do tego w wielkiej skrzyni ze stali kabelkow i przelacznikow wiele ma aby dobrze dzialala kazda strona Twa.SSL to jak pastuch elektryczny kto chce go sforsowac stan moze byc krytyczny,tarcza ochronna dzialac musi Janusza juz w tym glowa aby calodobowa byla ochrona.Robaki Janusz wyszykuje Kaspersky mu przy tym wtoruje wiedze posiadac trzeba z home.pl Janusz zawarl przymierza latwo sie nie poddaje i z konta kasy odebrac sobie nie daje.Taka to Janusza dola nie ma problemu i spi spokojnie SSL zadzialac musi inaczej Janusz pojdzie do Jagusi za widly zlapie gdy trzeba kompa przywiaze do drzewa.Kazdego robaka Roundapem gdy trzeba posypie i spi przy tym znakomicie
     
  5. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    Wielka histeria z małej burzy, niech Ci dziś serwer dobrze służy :)
     
  6. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    jak tam werdykt komisji :) znajdzie sie cos dla starego Jephreya ;)??
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nikt nie ukradł, po prostu niektórzy jeszcze nie wyszli ze stanu dobrego humoru. Naprawdę, jak się to czyta, może tak w perspektywie nas (nie żebyśmy byli górą, tylko postrzegamy niektóre tematy inaczej bo tłumaczymy to na co dzień), to można się pośmiać, szczególnie, gdy się pomyśli że takie definicje mogą wiele pomóc i wyjaśnić.

    Są śmieszne, no dobra niektóre nadawały by się do kabaretu ;D

    Ok. Napiszę Wam ale nie chwalcie się, dzięki tym odpowiedziom, mieliśmy z Mariuszem fajne spotkanie z dyrektorem, tzn. on czytał historyjki, my gadaliśmy, on się śmiał, a my pytaliśmy czy zgadza się na to i na tamto, i ciągle odpowiadał: to jest dobre. Więc uznawaliśmy to jako zgodę i klepnął nam naprawdę parę fajnych pomysłów (naszym zdaniem fajnych).

    Dobra do rzeczy:

    1 miejsce: @Dominik
    2 miejsce: @LorK
    3 miejsce: @bzabierek


    Kontakt poproszę na PRIV... kończymy na dziś. Jest weekend! Harry Potter leci w TV... zapraszam :D
    Gratuluję pomysłów i zapraszam do jeszcze większej aktywności na forum. Spotykamy się po weekendzie.
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Aaaa najważniejsze. Janusz jeszcze nie wie o niczym. Jest przekonany że nic nie robiliśmy tylko bąki zbijaliśmy. Chłopaki już mu pomagają robić stronę, więc będzie miał gotowca. Obawiamy się tylko, czy jak zacznie publikować zdjęcia z nad morza, to czy pozycjonowanie mu nie spadnie... ale... wyjaśnimy mu to jakoś. Prawda?
     
  9. Jephrey

    Jephrey Asystent Beta-tester

    Wiadomości:
    141
    Docenione treści:
    8
    Zrobi sie webinar i bedzie spoko gorzej jak wytlumacze mojej 5 latce ze latwca tatus nie zdolal wygrac :( przy tym nieogarnianie tematu przez Januszka to pikus ehhh same wyzwania przede mna na weekend tu nawet Harry Poter nie pomoze
     
  10. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    @Grzesiek czy moja PW dotarła do Ciebie? Nie dostałem ani odpowiedzi na pytanie ani zestawu gadżetów a niedługo zaczynam już urlop.
     
  11. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Tak, przepraszam. Kurier wylatuje w tym tygodniu. Przepraszam za opóźnienie.
     
    LorK lubi to.
  12. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    no to czekam :)
     
  13. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
  14. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @LorK tak. odpowiadam.
     
  15. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    chciałem się pochwalić widokiem latacwa Home.pl nad Bałtykiem ale na forum nie można uploadować plików.
     
  16. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Powinno być to możliwe... według ustawień forum możesz spróbować dodać załącznik do wiadomości (Dodaj plik). Dostępne rozszerzenia to: png, jpg, jpeg, gif.
     
  17. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Dostałem wiadomość, przekażę dalej. Mam nadzieję że posklejałeś go jakoś, ja używałem w swoim... patyczków od balonów, bo miał spotkanie z klapą bagażnika :D Ale udało się. Tu moje zabawy z latawcem i GoPro. Jak masz kamerę albo nawet telefon można sprytnie podwiesić je do linki latawca (4 linki po 2 na stronę i coś sztywnego - kolor czerwony - do tego kamera lub telefon i ustawiasz timelapsa albo inny tryb robienia zdjęć). Zabawa lepsza i tańsza jak dron. Warunek, nie odpinaj ogona bo będzie latał na boki za mocno.

    Rozumiem że już po urlopie?

    morze.jpg

    morze3.jpg

    kamera1.jpg
     
    Mariusz lubi to.
  18. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    o mamusiu :) Ale przylamiłem... jakiś mam nawyk, że grafikę dodaje się z menu edytora (a tam są tylko opcje "podaj URLa"). Dopiero teraz widzę, że jest guzior :)

    WPcr.jpg
     
    Mariusz lubi to.
  19. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    ja już po urlopie, latawiec latał słabo nawet przy silnym wietrze więc nie obciążałem go dodatkowo takimi rzeczami jak telefon - ale pomysł był by zrobić film z góry.
    PS. źle zrobiłem, że kolorów u mnie nie podkręciłem bo wyszło szaro :)
     
  20. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    W moim przypadku z obciążeniem nie wyglądało to dobrze, sporo się nabiegałem bo i wiatr słaby, ale ogólnie jak na taką zabawkę, to ładnie się unosił. Rozwinąłem cały sznurek a kamera to z 300 gramów. Grunt to z ogonem, bo bez ogona latał na boki. A co to za pustki na plaży...
     

Poleć forum znajomym