1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Książka adresowa - nie podpowiada adresów z kontaktów podczas wysyłania

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika rgraczyk, 17 Luty 2016.

  1. rgraczyk

    rgraczyk Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Zróbcie coś z tą nową pocztą w zakresie możliwości wykorzystania książki adresowej, w szczególności podczas wysyłki do grupy adresatów bo to co jest teraz jest - delikatnie pisząc - jakieś nieporozumienie. W zasadzie jest ona bezużyteczna bo muszę znać ją na pamięć aby móc z niej korzystać (mechanizm podpowiedzi podczas wpisywania nazwy adresata) - chyba system ma mi pomagać a nie utrudniać życie.

    Nie mogę normalnie wskazać grupy adresatów aby przesłać dalej korespondencję lub wysłać wiadomość już po jej napisaniu - system oczywiście mi podpowiada jak zaczynam pisać... ale muszę znać nazwę lub mejl adresatów. Mogę co prawda stworzyć grupę dystrybucyjną ale co z tego jak muszę wklepać do niej adresatów ręcznie bo nie można wskazać już istniejących... czyli muszę znać nazwę lub mejl adresatów. Zresztą i tak bym musiał pamiętać jak taka grupa się nazywa bo nie mogę jej po prostu wybrać z książki adresowej.

    W starej to działało i było wszystko OK.
    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Twoje zgłoszenie zostało przekazane do kierownika produktu, zdajemy sobie sprawę, że nowa poczta nie posiada wszystkich funkcjonalności, nie mniej jak każdy produkt podlega rozwojowi. Jak każdy produkt ma także swoje priorytety, w zakresie funkcjonalności które są rozwijane w danym momencie. Dziękujemy za zgłoszenie. Prosimy o monitorowanie komunikatów technicznych na stronie pomoc.home.pl
     
  3. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wprowadzanie adresów e-mail zostało zaktualizowane, nie wyklucza to jednak dalszego rozwoju mechanizmu, dlatego w przypadku dalszych sugestii zapraszam do publikacji ich w tym wątku.
     

Poleć forum znajomym