1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Ładniejsza stopka w sklepie Click Shop

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika TheL, 22 Lipiec 2015.

  1. expomoda

    expomoda Praktyk

    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    2
    Zastosowałem się do powyższych zaleceń niestety u mnie wygląda to tak jak w załączniku.
    Macie może pomysł co zrobić aby po najechaniu były białe linki a nie czarne? . Z tego co pamietam to był znacznik hover? Poza tym wkurza mnie strasznie ten biały dół da się coś z nim zrobić żeby był np też czarny(chodzi o element poniżej stopki)? Z newsletterem byłbym zadowolony jakby był tak jak w rodowitej stronie (możecie w tej chwili nawet zobaczyć na stronie)
     

    Załączone pliki:

    • stopka.jpg
      stopka.jpg
      Rozmiar pliku:
      130,1 KB
      Wyświetleń:
      594
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    po wklejeniu kodu z mojego posta masz czarne linki po najechaniu? Dziwne, bo powinny nie zmieniać się i być zawsze białe nawet po najechaniu.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Jeśli zostawisz sklep w takiej formie jak na zrzucie ekranu, to przygotujemy dla Ciebie odpowiednie kody CSS, które spowodują zmianę, np. kolorów linków po najechaniu, białego dołu na czarny (element poniżej stopki). Może też uda nam się coś zaradzić z newsletterem.

    Podsumowując, zawsze łatwiej jest nam sprawdzać takie sprawy "na żywych organizmach".
     
  4. stachurski12

    stachurski12 Użytkownik

    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    2
    Hej. Postanowiłem skorzystać z poradnika i namieszałem sobie w stopce, jak mogę teraz wyrównać i uporządkować nagłówki w stopce ? :) Jak widać nagłówek "POMOC" jest wyraznie przesunięty w lewo

    https://superrowery.pl/
     
  5. michalhockey

    michalhockey Opiekun

    Wiadomości:
    174
    Docenione treści:
    44
    @stachurski12 jeśli wpiszesz we własnym CSS ten kod:

    Kod:
    footer {
        text-align: center;
    }
    to spowoduje to wyśrodkowanie całego tekstu w blokach
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym