1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE lista produktów z modułów na stronie głównej sklepu

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika trinezie, 17 Sierpień 2016.

  1. trinezie

    trinezie Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    3
    Witam, już długo walczę i nie mogę tego znaleźć, jak zmienić, by na stronie głównej w modułach: Promocje, Nowości, Bestsellery zamiast listy przewijanej lub listy ze zdjęciami, gdzie produkty wyświetlają jeden pod drugim - jeden na wiersz http://www.trinezie.pl/, były wyświetlane jako lista jak tu: http://www.trinezie.pl/pl/promotions
    Gdzie to można zmienić?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @trinezie czy mam rozumieć że problem został rozwiązany? Po wejściu na oba linki wyświetla się zawartść modułu promocje, 3 produkty w każdym wierszu. jeśli to nie to o czym piszesz, zrób proszę zrzut ekranu i powalczymy z tematem.

    Ewentualnych zmian w konfiguracji układu dokonasz w sekcji Konfiguracja -->Wygląd --> aktywny styl graficzny i dalej sekcje po lewej stronie, np. strona główna czy lista produktów. Możesz też przejść do sekcji Moduły, dalej do odpowiedniej zakładki układu, np. strona główna czy układ podstawowy, zależy z czego korzystasz i wstawiając nowe lub już istniejące moduły, wykonać ich edycję (kursor na moduł i przycisk Edytuj).

    Jeśli szukasz jeszcze innych rozwiązań, pozostaje albo utworzenie własnego stylu albo edycja plików .tpl, nie mniej doprecyzuj o co dokładnie chodzi.
     
  3. trinezie

    trinezie Zaglądacz

    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    3
    Na stronie głównej promocje są tak wyświetlane: (jedno pod drugim) strona-glowna.jpg

    lub jak lista przewijana:
    strona-glowna2.jpg


    a chciałabym żeby były tak:
    promocje.jpg
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Nie wiem czemu nie widziałem wcześniej tego, ok wszystko jasne ale rozwiązania nie znam. Pytanie jest dobre, bo o ile mógłbym Ci odpisać że to tylko promocje i zadaniem modułu jest "się przewijać" to w zasadzie przydałby się np. przycisk Pokaż wszystkie, co by w zasadzie rozwiązało ewentualne trudności z przebudową modułu.

    Wysyłam pytanie dalej do speców naszych. FEEDBACK-728
     
  5. Luciu

    Luciu Początkujący

    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Odswiezam temat...jakieś rozwiązanie? Również tego szukam:)
     
  6. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    W ramach zgłoszenia (FEEDBACK-728) ponowiłem zapytanie do specjalistów, proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu, gdy uzyskam informacje zwrotne w tym temacie.
     
  7. vonmlody

    vonmlody Stały bywalec

    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    2
    Ponawiam pytanie o możliwość uzyskania strony na której będą wyświetlały się wszystkie produkty które są w promocji. Czy 8 miesięcy cierpliwości to dość, żeby uzyskać odpowiedź? ;)
     
  8. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @vonmlody dziękuję za wiadomość, wysłałem zapytanie do kierownika produktu odnośnie zgłoszenia: FEEDBACK-728. Wrócę tutaj do tematu na forum, gdy uzyskam odpowiedź.

    edit: sugestia została przekazana do autora oprogramowania sklepu w celu sprawdzenia możliwości wprowadzenia Twojej sugestii.
     
    Ostatnia modyfikacja: 4 Grudzień 2017
  9. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Informuję, że sugestia została zaplanowana do rozważenia przy okazji projektowania nowego szablonu dla sklepu. Informacje od autora oprogramowania.
     
  10. flex

    flex Użytkownik

    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    62
    Zanim pojawi się nowy szablon bazowy proponuje użyć takiego kodu do rozwiązania problemu:

    Kod:
    #box_specialoffer{
      .innerbox{
        display: grid;
        grid-template-columns: 1fr 1fr 1fr 1fr;
        grid-gap: 20px;
     }
    }
    

    Ten kod doda grid na 4 kolumny dla produktów w module Promocji.

    Polecam także dodać zapisy RWD które na mniejszych kranach zmodyfikują ilość kolumn oraz odstęp między produktami.

    Np
    Kod:
    @media screen and (max-width: 767px){
    #box_specialoffer{
      .innerbox{
        grid-template-columns: 1fr  1fr;
        grid-gap: 15px;
      }
     }
    }
    @media screen and (max-width: 468px){
    #box_specialoffer{
      .innerbox{
        grid-template-columns: 1fr;
        grid-gap: initial; 
      } 
     }
    }
    
     
    Ostatnia modyfikacja: 8 Luty 2018
    Mariusz i LukaszC lubią to.
  11. Fryzjerka

    Fryzjerka Spryciarz

    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    6
    Hej:)

    Flex masz pomysł jak połączyć np. bestsellery, nowości, promocje w jedną sekcje z zakładkami, taki moduł na główna stronę i można sobie dziki zakładkom przeskakiwać miedzy np promocją a nowościami no i dużo miejsca się oszczę∂za a ekspouje się tak jakby 3 moduły w jednym połączonym zakładami:)

    Pozd
     

Poleć forum znajomym