1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Message rejected due to forgery recognition

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika m4ci3j, 24 Październik 2016.

  1. m4ci3j

    m4ci3j Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    W home.pl mam służbową pocztę spc.pl, a w gmailu mam ustawioną usługę "send as" umożliwiającą wysyłanie maili z aliasu spc.pl

    Gdy wysyłam maile z oficjalnej aplikacji gmaila lub z wersji webowej to wszystko działa jak należy.

    Gdy wysyłam maile z służbowego aliasu w aplikacji Mail lub Spark w iOS otrzymuję poniższe info:

    Delivery to the following recipient failed permanently:
    [...]@spc.pl

    Technical details of permanent failure:
    Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain spc.pl by 2820.home.pl. [212.85.113.233].

    The error that the other server returned was:
    554-5.7.1 The following recipients rejected the message originator <[...]@spc.pl> due to forgery recognition.

    Co ciekawe maile z aliasu dochodzą bez problemów do wszystkich oprócz służbowej domeny spc.pl
     

    Załączone pliki:

    • forgery.png
      forgery.png
      Rozmiar pliku:
      214,4 KB
      Wyświetleń:
      672
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @m4ci3j myślę, że najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji będzie jak prześlesz do nas wiadomość e-mail za pomocą formularza kontaktowego: https://home.pl/formularz-kontaktowy

    W wiadomości e-mail możesz powołać się na moją odpowiedź na forum.home.pl. W wiadomości e-mail podaj proszę dwie informacje: kiedy i o której godzinie wysyłałeś wiadomość za pomocą gmail oraz kiedy i o której godzinie próbowałeś wysłać wiadomość za pośrednictwem iOS.

    Po odebraniu wiadomości, nasi administratorzy sprawdzą logi i na tej podstawie będziemy mogli to dokładniej zweryfikować.
     
    m4ci3j lubi to.
  3. m4ci3j

    m4ci3j Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję Mariuszu,

    przed chwilą wysłałem informacje.

    PYZE-73723-871
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @m4ci3j ustawiam temat na forum.home.pl jako odrzucony, proszę kontynuuj temat za pomocą korespondencji e-mail z Biurem Obsługi Klienta.
     

Poleć forum znajomym