1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Microsoft Exchange Lite - Język panelu

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika lolek, 9 Luty 2019.

  1. lolek

    lolek Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    2
    Witam!
    Kilka miesięcy temu zakupilem 2 licencje na Microsoft Exchange Lite.
    Podpiołem domenę, utworzyłem skrzynki i wszystko skonfigurowałem.

    Bardzo zalezy mi na tym aby panel był w jęzuku angielski co teorytcznie jest możliwe ale niestety w wyniku jakiegoś błędu niektóre foldery maja Polskie nazwy.

    Podczas zakładania pierwszej skrzynki przeszedłem przez kreator po Polsku i potem zmieniłem język na Angielskie i niestety niektóre foldery mają Polskie nazwy.

    Podczas tworzenia drugiej skrzynki przeszedlem przez kreator po Angielski i wszytko je po Angielsku.
    Czy jest możliwość naprawienia tego?

    Dodam że system w kompie i przeglądarka są po Angielski app na telefon również

    Capture.JPG
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wystawiam na to pytanie do naszych specjalistów, niewykluczone, że nazwy są pobierane bezpośrednio w postaci nadanej przez wersję jezykową a nie systemowo czyli ze źródła, tak jak mamy folder INBOX i Skrzynka odbiorcza. Nie chcę zgadywać, jak tylko coś się dowiem, dam znać: QA-73122
     
  3. lolek

    lolek Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    2
    Witan i dziękuję za interwencję
     
  4. lolek

    lolek Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    2
    Witam!
    Problem został rozwiązany.
    Ostatnio w firmie gdzie pracuję zmieniano office 2016 na 365 i zapytałem o mój problem gościa który to robił.
    Powiedział mi że język w panelu można zmieniać dowolnie na jaki się chce i powinien się zmieć język panelu i język folderów w tym samym czasie -
    Zmieniłem jeszcze raz na PL a potem na EN i bez problemu teraz jest wszystko w EN.
    Nie mam pojęcia jak była przyczyna ale cieszę się że mam już panel w jednym języku.
     

Poleć forum znajomym