1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Moduły w Chrome

Dyskusja w 'Kreator stron internetowych' rozpoczęta przez użytkownika pro8lem, 25 Czerwiec 2015.

?

W jakiej przeglądarce edytujesz strony korzystając z Click Web?

  1. Google Chrome

    0 głos(ów)
    0,0%
  2. Mozilla Firefox

    1 głos(ów)
    100,0%
  3. Internet Explorer

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Opera

    0 głos(ów)
    0,0%
  5. Safari

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. pro8lem

    pro8lem Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Przeglądarka Google Chrome - moduły nie działają poprawnie, nie podświetlają się (czyli brak opcji kolumn, przemieszczania, kopiowania itd), nie można dodawać kolejnych za pomocą Dodaj element czyli minimalna funkcjonalność. Na Internet Explorer wszystko działa poprawnie. Czy ktoś jeszcze spotkał się z błędami na konkretnych przeglądarkach?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @pro8lem w tej chwili korzystam z Wersja 43.0.2357.130 m i nie zaobserwowałem tego o czym piszesz. Doprecyzuj proszę co dokładnie się dzieje. Sprawdź czy nie masz może ustawionego ZOOMu (powiększenia lub pomniejszenia strony) lub czy przeglądarka jest aktualna. Jak możesz wrzuć parę zrzutów ekranu.

    Więcej informacji o wymaganiach: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wymagania-systemowe-i-ograniczenia-aplikacji-click-web/

    Chrome jest w pełni kompatybilny, prędzej spodziewałbym się problemów na IE lub Opera (Opera nie jest kompatybilna).
     
  3. pro8lem

    pro8lem Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    @Grzesiek ja także korzystam z tej najnowszej wersji. Najprościej: z menu Dodaj element w edytorze nie mogę przenieść modułu na projekt strony metodą przeciągnij-upuść, nie działa to na każdym module, nie ma x do skasowania modułu, moduł nie podświetla się po najechaniu na niego myszką. Nie mam ustawionego ZOOMu. Zrzuty ekranu nic nie dadzą (myszka na module, na zrzucie brak myszki i moduł wygląda normalnie). Piszę bo wolałbym edytować w zalecanym i ulubionym Chromie a nie w IE. Przydatny link :)
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    OK. Przekazuję zapytanie do opiekunów produktu. Zobaczymy co oni na to. Daj nam chwilę na przeanalizowanie tego tematu.
     
  5. pro8lem

    pro8lem Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Ciekawe jaka jest skala problemu (nikt nie klika w ankietę). Zapewne tylko u mnie, reinstalacja Chroma powinna pomóc ale nie mogę sobie w tym momencie na to pozwolić...
     
  6. pro8lem

    pro8lem Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Internet Explorer - żeby przejść z podglądu do edycji trzeba wybrać Przeglądaj szablony ponieważ "przełącznik" Edycja - Podgląd wraz z wyborem wyglądu deskop, tablet, smartphone znika po przejściu na Podgląd
     
  7. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Potwierdzam, występuje takie coś, naciśnięcie np. CTRL + Scrool na myszce powoduje zoom, problem znika. Coś się błędnie wczytuje, wystawiam na to zgłoszenie.
     
  8. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    robiłem kilka testów i doszedłem do wniosku, że na firefoxie wszystko działa jak powinno, a z niego korzystam na co dzień .
     

Poleć forum znajomym