1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Moodle, język polski

Dyskusja w 'WordPress, Joomla!, PHP, HTML, CSS' rozpoczęta przez użytkownika mk77, 14 Wrzesień 2017.

  1. mk77

    mk77 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Witam, skorzystałam z autoinstalatora, aby uruchomić moodle, wszystko działa, ale w języku angielskim. Jak zadziałać, aby był polski? Ściągnęłam paczkę pol z moodla, wrzuciłam na serwer do folderu moodle/lang. Ale nadal nie działa. Co zrobić? Zaznaczam, że jestem początkująca z tymi sprawami ;)
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @mk77 spróbowałem znaleźć odpowiedź w wyszukiwarce Google i znalazłem coś takiego, może pomoże. Jeśli instalacja języka została przeprowadzona poprawnie, to w sekcji Administracja serwera / Język powinnaś mieć dostępny wybór języka polskiego. Jeśli taka zmiana języka, nie powoduje jego zmiany na stronie Moodle, to spróbuj jeszcze zmienić język dla swojego konta użytkownika oraz spróbuj też wyczyścić bufory cache'a (możesz to zrobić w panelu Moodle w sekcji: Strona główna / ► Administracja serwisu / ► Rozwój / ► Wyczyść wszystkie bufory pamięci podręcznej).

    Proszę o weryfikacje.
     
    mk77 lubi to.
  3. mk77

    mk77 Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    1
    Dziękuję, udało się, mam język polski, chyba coś źle zainstalowałam wcześniej tą paczkę pol, bo poszperałam jeszcze w ustawieniach i udało się ;) Dziękuję, pozdrawiam
     
    Mariusz lubi to.

Poleć forum znajomym