1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Nagłówek strony- edycja przykladowego menu

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika staycasual, 21 Marzec 2016.

  1. staycasual

    staycasual Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Chcialam jeszcze zapytac o nagłowek strony. W przykladowym szablonie ktory zakupilam strona dotyczyla owocow. Chcialabym aby link w naglowku 'menu' u mnie wysiwetlal sie jako ' kobieta' i po najechaniu na niego rozwijala sie lista z kategoriami ktora sama stworze. Gdzie i jak moge to edytowac ?

    Z góry dziękuję za pomoc
     
  2. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
  3. staycasual

    staycasual Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Rzeczywiście chaotycznie to napisałam. Chodzi mi o to ze w pasku nawigacyjnym mam 'menu' i jest to jedyny elemnt ktory sie rozwija z kategoriami. Nie wiem jak dodac kolejny elemnt do paska nawigacyjnego ktory bedzie sie rozwijal, wiec chciałabym po prostu edytowac nazwe 'menu' na 'kobieta' i potem wg siebie nazwac kategorie ,atrybuty i warianty produktu ktore beda sie pojawialy w rozwinietym pasku po najechaniu na ow 'kobiete'. Dołączam zdjecie ktore pokazuje o co dokladnie mi chodzi. Dzieki za wyrozumialosc ;)

    Bez tytułu.jpg
     

Poleć forum znajomym