1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE Nie można znaleźć adresu DNS

Dyskusja w 'Domeny' rozpoczęta przez użytkownika szymon, 20 Październik 2016.

  1. szymon

    szymon Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    nie wiem czy piszę w dobry miejscu.

    Mam problem, założyłem około trzy doby temu domene i hosting. Przekierowałem domene do hostingu. Zainstalowałem Word Press, dostałem mejla z linkiem do adresu panelu administracyjnego. Po kliknięciu w link otwiera się nowa strona i pisze "Ta witryna jest nieosiągalna

    Nie można znaleźć adresu DNS witryny gotowy-na-apokalipse.pl. "

    Nie wiem co z tym zrobić patrzałem w ustawieniach, szukałem na forum i nic.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Wszystko masz dobrze skonfigurowane i w zasadzie jesteś gotowy na apokalipsę, ale... najpierw zapłać za domenę :)

    Żart, a na poważnie, zajrzyj do sekcji Płatności w panelu i opłać domenę, masz tam 2 opcje do wyboru: usługi nieopłacone i faktury nieopłacone, jeśli wejdziesz we faktury, będziesz musiał opłacić wszystko, ale w usługach, jak zaznaczysz domenę, to tylko za nią zapłacisz. Serwer możesz przez 14 dni testować więc nie ma pośpiechu. Uprzedzając pytanie o domeny za 0 zł, tak, ale zgodnie z regulaminem - dla firm.

    Jeśli opłacisz online, za godzinkę powinno działać w zasadzie Póki co nie działa i oczywiście możemy szybko zmienić konfigurację wordpress (trzeba by pogrzebać w plikach) i skorzystać z adresu serwer123456.home.pl/autoinstalator/wordpress no ale decyzja należy do Ciebie. Jak opłacisz, ruszy, jak nie chcesz płacić to grzebiemy.
     
    casar lubi to.
  3. szymon

    szymon Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    ok, dzięki :)
     

Poleć forum znajomym