1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ROZWIĄZANE nieznany błąd podczas próby wystawienia aukcji na Allegro

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika banan, 7 Lipiec 2016.

  1. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    Podczas próby wystawienia przedmiotu na aukcji Allegro (po wciśnięciu przycisku sprawdź koszt lub wystaw) wyskakuje następujący komunikat/błąd:

    Element '{https://webapi.allegro.pl/service.php}fvalueImage': '0' is not a valid value of the atomic type 'xs:base64Binary'.

    Nie jestem w stanie wystawić żadnej aukcji z poziomu sklepu click shop.

    Proszę o pomoc.

    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Pisząc krótko, trafiłeś w czuły punkt :) Integracja Allegro jest jednym z nielicznych elementów które w okresie testowym nie działa. Po opłaceniu usługi będzie w pełni aktywna. Więc bazując na danych które podałeś podczas rejestracji na forum, zakładam że z tego wynika błąd.

    @banan
     
  3. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Jesteś pewny?

    Sprawdzałem tą samą funkcję w wiadomo jakim, bliźniaczym oprogramowaniu myśląc , chcąc się upewnć, że nie robię gdzieś błędu ale tam wszystko poszło ok.
     
  4. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Ok. Wystawię na to zgłoszenie dla świętego spokoju. Nie mniej co do tego że integracja nie działa w okresie testowym jestem bardziej jak pewny. Hmmm, patrzę kto jeszcze jest w pracy, myślę że jutro rano będzie odpowiedź dopiero.
     
  5. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Witam,

    Czy są już jakieś wieści?
     
  6. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przemek napisał że temat rozwiązany, w osobnym mailu powinieneś także otrzymać informację od nas. W tym przypadku popełniłem błąd, integracja działa w okresie testowym w chwili obecnej, a Twój przypadek był do wyjaśnienia indywidualnie. Zapraszam do korzystania, jeśli będziesz miał pytania, pisz.
     
  7. bestforkids

    bestforkids Zaglądacz

    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    mam ten sam problem
     
  8. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @bestforkids zgłoszone na podstawie id usługi wskazanej na forum
    T/6059563
     
  9. Echa Natury

    Echa Natury Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam, a czy w końcu wiadomo jak ten problem rozwiązać, ponieważ mam ten sam problem, a odpowiedzi w wątku nie widać...mało satysfakcjonująca odpowiedź, że to słaby punkt i nie działa, jak miało:)
     
  10. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @Echa Natury zgodnie z wątkiem który utworzyłaś, wystawiłem zgłoszenie do opiekunów produktu. Temat jest nam znany ale nie został na chwilę obecną wyeliminowany w 100% dlatego że pojawia się losowo. Rozwiązanie globalne jest już gotowe, nie mniej będzie wdrażane dopiero w paczce z aktualizacją. Zgłoszenia są w tej sytuacji realizowane ręcznie po stronie opiekunów produktu i z tego co wiem u Ciebie zostało to właśnie wykonane. Zapraszam do sprawdzenia.
     
  11. Niewiemcokupic.pl

    Niewiemcokupic.pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    mam ten sam problem - nie mogę wystawiać aukcji z poziomu sklepu...co z tym robić?

    komunikat błędu:
    Element '{https://webapi.allegro.pl/service.php}fvalueImage': '0' is not a valid value of the atomic type 'xs:base64Binary'.
     
    Ostatnia modyfikacja: 11 Grudzień 2016
  12. Niewiemcokupic.pl

    Niewiemcokupic.pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    mam ten sam problem - nie mogę wystawiać aukcji z poziomu sklepu...co z tym robić?

    komunikat błędu:
    Element '{https://webapi.allegro.pl/service.php}fvalueImage': '0' is not a valid value of the atomic type 'xs:base64Binary'.

    Last edited: 38 mi
     
  13. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @Niewiemcokupic.pl sugeruję kontakt z Biurem Obsługi Klienta (telefonicznie lub e-mail), gdzie po autoryzacji bedzie możliwe dokładniejsze zweryfikowanie tego błędu.
     
  14. gioe_pl

    gioe_pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
  15. banan

    banan Stały bywalec

    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    2
    Napisz do supportu poprzez panel klienta. Ja tak zrobiłem i wkrótce problem został usunięty.
     
    gioe_pl lubi to.

Poleć forum znajomym