1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Nowe zakładki

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 25 Czerwiec 2017.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Czemu nie można otwierać klikalnych pozycji z menu w nowych zakładkach? Ja wiem, że pod spodem wykonują się różne akcje ale może da się to zmienić?
    Przykładowo - nie mogę edytować/porównywać kilku widoków na raz.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @LorK możesz rozwinąć swoją sugestie?
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    tak. Nie da się otwierać pozycji z menu w nowych zakładkach. Mam w becie 3 serwery hostingowe. Chciałbym mieć możliwość otwarcie, tego co otwiera przycisk np. Zarządzaj w zakładkach (w moim przypadku w 3). Nie da się jednak tego zrobić. Nie mogę otworzyć ani w nowym oknie trzymając klawisz CTRL ani wybierając z menu.
    Czy tak jest dostatecznie jaśniej?
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Tak, dziękuję za wiadomość. Sugestia odnośnie zakładek została przesłana do naszego zespołu (numer zgłoszenia: QABETA-457).

    [​IMG]
     
  5. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Zgłoszenie zostało odrzucone, ze względów bezpieczeństwa kontrola nad możliwością otwierania ekranów w nowej zakładce jest bardzo restrykcyjna. W obecnej chwili nie jest możliwa taka zmiana.
     

Poleć forum znajomym