1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

ODRZUCONE Obcina do połowy #box_productoftheday

Dyskusja w 'Zmiana wyglądu sklepu i edycja zaawansowana' rozpoczęta przez użytkownika sexylingerie.pl, 25 Lipiec 2016.

  1. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Witam,
    Mam problem z boksem #box_productoftheday
    Próbowałam już w różnych przeglądarkach i niestety czasami nie załaduje mi się cały ten box tylko do połowy, nie wiem od czego to zależy. Oczywiście jak widać po stronie (sexylingerie.pl) coś tam we własnym stylu sama zmieniałam ale jeżeli czasami się załaduje poprawnie a czasami nie to nie potrafię zrozumieć o co chodzi ??
    Czy ktoś ma pomysł?
    Załączam screena jak to wygląda gdy jest źle.
     

    Załączone pliki:

  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @sexylingerie.pl sprawdziłem moduł "Produkt dnia" na przeglądarce Chrome w wersji: 51.0.2704.103 m

    Nie zauważyłem takiego stanu rzeczy na tej przeglądarce. Przyczyną jest na 99% błąd we własnym stylu CSS, coś może się gryźć ze sobą, bo widać, że dużo jest własnych modyfikacji. Akurat na mojej przeglądarce wszystko się dobrze wyświetla (nie ucina modułu z produktem dnia).
     
  3. sexylingerie.pl

    sexylingerie.pl Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    5
    Dzięki za odpowiedź.
    Też zauważyłam, że w przeglądarce Chrome jeszcze ani razu nie spotkałam obcięcia tego modułu ale w Firefox często było to widoczne, jeszcze chwilę poobserwuję stronę, bo ostatnimi dniami nie przypominam sobie tego widoku, moduł się wolno ładuje i jak jest obcięty to i tak w końcu ładuje się po chwili cały.

    Ale też zapomniałam wspomnieć, że jakiś czas temu próbowałam też we własnym stylu wyłączyć wszystkie moje zmiany i myślałam że wówczas powinno być dobrze jednak nadal moduł obcinało co jakiś czas.
     
  4. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Sprawdziłem ponownie, tym razem na firefox:
    • 45.0.2
    • 47.0
    • 48.0.1
    W każdym z powyższych przypadków moduł wyświetla mi się poprawnie (nie ucina go). Nie jestem w stanie wywołać tego co zgłaszasz na swoich komputerach. Sprawdź proszę również na innym komputerze, niż ten, z którego korzystasz obecnie.
     

Poleć forum znajomym