1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Poczta Odzyskiwanie poczty

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika LorK, 2 Luty 2016.

  1. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    Witam,

    czy możliwe byłoby udostępnienie opcji, na koncie administracyjnym, odzyskiwania poczty? Tak wiem, że to nie takie proste ale może dałoby się to jakoś uprościć? Wybieramy:
    * dzień jakiego chcemy przywrócić kopię (np. 01-02-2016)
    * konto pocztowe (np. mojekonto@)
    * opcjonalnie katalog (lub całe konto)
    * nazwa konta do którego będziemy przywracać (domyślnie np. mojekonto_020216@)
    * powiadomienie (miejsce na email, na który ma być wysłane powiadomienie o ukończeniu odzyskiwania)
    Klikamy i po jakimś czasie mamy kopię, którą możemy sobie przeglądać, brakujące emaile skopiować na właściwe konto.

    Pozdrawiam
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    odzyskiwanie poczty realizowane jest tylko przez nasz support, z prostego powodu, nie udostępniamy poczty np. na FTP jak robi to wielu operatorów. Prosta rzecz, a mocno poprawia bezpieczeństwo, chociaż rozumiem, że chciałbyś mieć stały dostęp do kopii zapasowej.

    W tej chwili możesz to zlecić nam, ale postaram się opisać to zgłoszenie jako dalszą sugestię dot. np. rozwinięcia możliwości i metod zgłaszania takich potrzeb na kopie zapasowe, np. z poziomu panelu - automat.
     
  3. LorK

    LorK Przyjaciel forum Beta-tester

    Wiadomości:
    1 064
    Docenione treści:
    96
    tak, niektórzy robią zrzut na FTPa. Widziałem nawet rozwiązanie, że po FTPie mogłem przeglądać katalogi IMAPowe. Brrrrr... Dlatego by nie zmniejszać bezpieczeństwa chciałby aby kopie były robione np. do innego konta pocztowego. Proste, szybkie i skuteczne :)
     

Poleć forum znajomym