1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

SUGESTIA Opcje przeglądania -> pokaż dostępne

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika ryra91, 11 Styczeń 2017.

  1. ryra91

    ryra91 Użytkownik

    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    3
    Witam,

    brakuje mi w opcjach przeglądania -> dostępność zakładki "pokaż dostępne". Chodzi o to, że duża część użytkowników ma poustawiane stany na zasadzie; "brak", "mało", "średnia ilość", "dużo" czy jak kto sobie to wpisze, ale brakuje jednej opcji - "pokaż dostępne". Jeśli poustawiamy ograniczenia w PA -> asortyment -> stany dostępności to nie możemy włączyć opcji o której mówię. Chciałbym, aby klient mógł zobaczyć tylko dostępne produkty (bez ograniczeń typu mało, dużo etc.)

    Pozdrawiam
    Rafał
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @ryra91 wystawiłem zgłoszenie do kierownika produktu w tej sprawie (FEEDBACK-1017). Proszę o cierpliwość, powrócę tutaj, gdy uzyskam informacje zwrotne.
     
  3. BPiotr

    BPiotr Początkujący

    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    no i chyba nic się z tym nie dzieje. Ja byłbym dodatkowo za przerzuceniem niedostępnych na koniec kolejki wyświetlanych produktów. Niezależnie od tego czy wyświetlamy kategorię czy szukamy po nazwie. Może po prawie 3 latach coś z tym zrobicie? Dzięki
     

Poleć forum znajomym