1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Opłaty

Dyskusja w 'Obsługa i konfiguracja usług w Panelu Klienta' rozpoczęta przez użytkownika basia, 15 Styczeń 2019.

  1. basia

    basia Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    1
    W zasadzie nie wiem czy w dobrym 'temacie' na forum rozpoczynam ten wątek, ale nie znalazłam nic odnośnie opłat.
    Otóż posiadam domenę na home.pl
    Usługi jakie mam to:
    1. Business Cloud Starter
    Nazwa usługi: serwer1872726
    2. Click Web Basic
    Nazwa usługi: clickweb1828524
    3. Domena
    Nazwa usługi: maciejokonek.eu

    Nie ukrywam, że koszt faktury nieco mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się, że odnowienie będzie wynosiło ponad tysiąc złotych. I stąd moje pytanie: Czy konieczne jest odnowienie wszystkich tych trzech usług?
    Proszę o poradę.

    Basia.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    @basia nie będę ukrywał że temat przeoczyłem, mam jednak nadzieję, że mimo to zareagowałaś i skontaktowałaś się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci nie tylko pomogą Ci wybrać odpowiednie usługi, ale także po autoryzacji do konta sprawdzą, dlaczego posiadasz je i w jakim stopniu wykorzystujesz. Niewykluczone, że usługa BCS i CWB zostały zarejestrowane razem, ale używana jest tylko jedna z nich (pod stronę WWW i pocztę). Jeśli obie, warto dopytać co jest na czym uruchomione i poprosić tu lub na BOK o pomoc w przeniesieniu tego. Domena wiadomo, to adres WWW, nie do zastąpienia.
     

Poleć forum znajomym