1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Poczta Oznaczanie wiadomości bez odpowiedzi

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika studiocitrus.pl, 11 Grudzień 2015.

  1. studiocitrus.pl

    studiocitrus.pl Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Dowiedziałem się, że nie istnieje filtrowanie po mailach na które NIE odpowiedziałem. Prawdopodobnie mógłbym to rozwiązać kasując niepotrzebne wiadomości czy jakąś segregacją, ale czasami umykają mi jakieś wiadomości, a potem fajnie by było sprawdzić komu nie odpisałem na maila. Ewentualnie jakaś opcja tworzenia widoku?
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Przenoszę temat do Sugestii i przekazuję do kierownika produktu. Sugestia wydaje się całkiem ciekawa i logiczna, zresztą pewnie nie tylko Tobie zdarzyło się zapomnieć odpisać.

    Natomiast jeśli zdarza nam się taka sytuacja to zwróć uwagę, że masz 3 opcje na to aby oznaczyć sobie wybrane wiadomości samodzielnie:
    • oznacz jako nieprzeczytaną,
    • przypomnienie,
    • oznacz kolorem.
    Dodatkowo jeśli nawet klikniesz Odpowiedz, a nie wyślesz wiadomości, zostanie ona: zapamiętana, oraz dodatkowo pozostanie aktywna jako zakładka na pasku nawigacji. Przy kolejnym uruchomieniu poczty, system zapyta czy chcesz kontynuować.

    poczta.png
     

Poleć forum znajomym