1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Panel użytkownika po zalogowaniu

Dyskusja w 'Obsługa skrzynki e-mail w Poczcie home.pl' rozpoczęta przez użytkownika lolek, 8 Lipiec 2015.

  1. lolek

    lolek Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    2
    Witam!
    Loguję się do swojej poczty za pomocą
    https://login.webmail.home.pl/
    Mój problem polega na tym że logując się z różnych komputerów po zalogowaniu widzę różne panele
    Jak się loguję z komputera stacjonarnego + Win7 home widzę normalny panel użytkownika a jak się zaloguje z netbooka + Win7 Starter to widzę wersję mobilną jak w telefonie

    Jak to zmienić ? szukałem w opcjach ale nie mogłem nigdzie znależć
    Chciałbym w obu przypadkach widzieć normalną wersję

    Pozdrawiam - lolek
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Czy możesz potwierdzić, że za każdym razem logujesz się do tej samej aplikacji poczty, tj. webmail.home.pl ?
    Jeśli tak, zmiana widoku podyktowana może być rozdzielczością ekranu. Na netbooku uruchamiana jest ta sama wersja, ale ze względu na responsywność strony, zmienia ona delikatnie swój układ dopasowując się do widoku strony mobilnej.

    Możesz na netbooku uruchomić tą samą stronę w innej przeglądarce? Prosiłbym Cię także o wskazanie w jakiej rozdzielczości pracuje netbook i na jakich przeglądarkach zaobserwowałeś te zmiany. Zaraz to sprawdzimy.
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @lolek - minimalna rozdzielczość ekranu dla standardowego widoku Nowej Poczty home.pl (webmail.home.pl) to 1024x768. Jeśli rozdzielczość ekranu jest mniejsza niż ta wartość, to widok ekranu poczty zmieniany jest automatycznie na wersję dla urządzeń mobilnych. Proszę sprawdź swoją rozdzielczość ekranu.

    Automatycznej zmiany widoku na wersję mobilną nie można wyłączyć. Nawet funkcje w przeglądarkach mobilnych dotyczące "wymuszania wyświetlania wersji" dla standardowego komputera nie spowodują zmiany widoku na widok standardowy. Jedynym warunkiem, na podstawie którego zmieniany jest widok na wersję mobilną jest rozdzielczość ekranu, na którym została uruchomiona Poczta home.pl (webmail.home.pl)
     
  4. lolek

    lolek Praktyk

    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    2
    Witam i dzięki za odpowiedzi.
    Tak, zawsze loguję się do tej samej aplikacji webmail.home.pl używając Chroma
    Rozdzielczośc mojego ekranu to 1024x600 (to maksimum co mogę ustawić)

    Ale właśnie zalogowałem się z netbooka poprzez exploreara do poczty i ujżałem normalny stadardowy panel.

    Dzięki
     
  5. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Każda przeglądarka, wbrew temu że realizują ten sam cel, bywa różna. Widać to szczególnie po IE :)
    Dzięki za informację, sprawdzimy to w takim razie. Nie mniej informacja od Mariusza pochodzi ze "sprawdzonego źródła" czyli autorów aplikacji.
     

Poleć forum znajomym