1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Parametry bezpieczeństwa

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika dianet, 3 Październik 2016.

  1. dianet

    dianet Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Proszę opiszcie jak to jest .
    Kupiłem serwer z oferty z 1.10 i mam informację o parametrach bezpieczeństwa:

    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/parametry-bezpieczenstwa-serwerow-home-pl/

    ok rozumiem ale piszecie na FB i forach:

    http://www.webhostingtalk.pl/topic/55257-urodzinowa-oferta-homepl/?p=473832
    Warto dodać iż zniósł limity na największe konto swoje ( limit objętości a ograniczenie transferu ).


    Czyli mając najwyższe konto jestem gorzej traktowany niż klient
    BUSINESS CLOUD SERVER który ma 250 GB bez żadnych ograniczeń a ja już mam założony lejek od 150 GB.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Jeśli mam być szczery, to pisanie w chwili obecnej jak to jest nie ma sensu. Jak słusznie zauważyli użytkownicy, niektóre parametry nie uległy zmianie i faktycznie oferta Unlimited może wydawać się mniej korzystna, ale jak napisał także Adam tu na forum, piszemy też na FB, serwer Unlimited czeka na jeszcze jedną aktualizację, która zmieni te parametry i to już w najbliższym czasie. Jeśli posiadasz taką usługę, poproszę Cię po prostu o zachowanie cierpliwości. Żadne parametry nie zostały zmniejszone.

    Pamiętaj proszę, że to jest nadal usługa hostingu współdzielonego, a ten zawsze, będzie niósł za sobą pewne ograniczenia i limity i tu nie ma znaczenia operator, no chyba, że ktoś działa na krawędzi opłacalności lub kosztem innych rzeczy, redukuje koszty. W temacie parametrów bezpieczeństwa, nasze usługi nie mają sobie równych i o ile znajdziesz operatora, który przesunął "lejek" na dalszy plan, wyższy poziom, to w temacie wykorzystania mocy, bardzo szybko można przekonać się że nawet najwyższe serwery z oferty konkurencji, niczym nie różnią się od ich słabszych, jeśli nie podstawowych wersji tego samego dostawcy.

    Więc jeszcze raz, proszę o cierpliwość. Postaram się, poza tym co wyżej napisałem, ustalić nieco więcej szczegółów i przekazać Ci je, o ile nie będzie to jakąś tajemnicą czy niespodzianką.
     
  3. dianet

    dianet Początkujący

    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Witaj, rozumiem o ograniczeniach jestem tego świadom i biorę pod uwagę o powiększenie do wersji PRO xx lub hosting dedykowany. Ale tez mi brakuje obsługi wielu certyfikatów ( SNI ) co przy obecnych kontach w home ( 2 i 3 w nazwa.pl ) chciałbym mieć wszystko na jednym. Tym bardziej iż konkurencja ( nazwa.pl ) już obsługuje wiele SSL na jednym koncie hostingowym. Po ssh brakuje mi mc i rsync. Może napisz czy w okresie miesiąca zostanie coś zrobione czy nie będę wiedzieć co robić dalej.
     
  4. Adam

    Adam Social Media home.pl home.pl Administrator forum

    Wiadomości:
    271
    Docenione treści:
    73
    Temat SNI jest przez nas analizowany bardzo intensywnie i od kierownika produktu wiem, że chcemy to wprowadzić możliwie szybko. Kiedy to będzie? Ciężko stwierdzić. Raczej nie stanie się to w tym miesiącu.

    Co do wypowiedzi użytkownika na WHT to wprowadza on w błąd innych pisząc o zniesieniu limitów dla BCU. Akurat przy zmianie oferty 1.10 pakiet Unlimited został na swoim miejscu. Już niedługo (i to akurat stanie się w tym miesiącu) jednak zyska on kilka funkcjonalności oraz parametry, które będą dla klientów bardzo atrakcyjne.
     

Poleć forum znajomym