1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PayU opłata

Dyskusja w 'Sklep internetowy eSklep' rozpoczęta przez użytkownika zhekaxxs, 4 Marzec 2019.

  1. zhekaxxs

    zhekaxxs Uczestnik

    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    2
    Witam.
    Mam statystyki że około 20% płatności nie finalizują się. Zebraliśmy feedback od klientów, mają problem z opłatą, nie przekierowuje na nią czy jest jakiś błąd na stronie.
    Pytanie, z czym to jest powiązane? Mam podobne statystyki cały czas odkąd zacząłem używać ten system opłat. Około 10-20% opłat nie są finalizowane na PayU, w czym może być problem?
    Strona www.dushkacosmetics.pl (prośba nie testować opłaty żeby nie tworzyć problemy na magazynie w wysyłkach, lub jeżeli testować to wszystkie pola wypełnić jako test oraz w uwagi też dodać TEST).
    Może to jest powiązane z tym że część klientów zamawiają przez przeglądarkę na telefonie?

    Dziękuję za pomoc.
     
  2. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @zhekaxxs tutaj sugeruję skontaktować się bezpośrednio z naszym działem poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 504 502 500 wewnętrzny 3.
     

Poleć forum znajomym