1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Pisanie maili z imie@twojadomena.com

Dyskusja w 'Hosting i domeny internetowe' rozpoczęta przez użytkownika stronaniedziala, 15 Luty 2019.

  1. stronaniedziala

    stronaniedziala Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam mam zakupiona usluge dla wordpressa (najtansza wersja).

    Z tego co pamietam to kiedys sprawdzalem i usluga ta nie byla dozwolona w tym planie.

    Jednak teraz nie moge znalezc tej informacji.

    Czy nadal nie mozna pisac maili z imie@twojadomena.com w tym planie?

    Dziekuje pozdrawiam

    PS domene mam zakupiona na Namecheap



    PS2. dla sprecyzowania chodzi mi o to, że wiem ze da sie wysylac maile z domen umieszczonych w tym planie, ale odbiorca maila widzi adres serwera, a nie moja domene (czyli cos jak admin@wordpress192731823.home.pl zamiast admin@mojadomena.pl)
     
    Ostatnia modyfikacja: 15 Luty 2019
  2. casar

    casar Profesjonalista

    Wiadomości:
    507
    Docenione treści:
    135
    Z kazdej usługi hostingowej (czy to zwykłego hostingu czy wordpressowego) mozna wysyłać wiadomości z dowolnevo adresu z mojadomena.pl po znaku @. Muszą być spełnione dwa warunki:
    - domena musi byc zaparkowana na DNS w home.pl i przypisana do usługi
    - skrzynka o takim adresie musi być założona

    Adres z którego jest wysyłana wiadomość zależy już później od programu. Np. w poczta.home.pl mozna ustawić domyślny adres i wybierać inne przed wysyłką (jeśli skrzynka ma np. kilka aliasów).

    A może Tobie chodzi o funkcję multipoczty, która nie jest dostępna w wersji Basic? Wszystkie skrzynkibw tym przypadku są zakładane w opcji 'We wszystkich domenach' i ich domyślnym adresem jest nazwa_skrzynki@nazwa_serwera.home.pl. Aczkolwiek tak czy inaczej domyślny adres takiej skrzynki może być inny.

    Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka
     

Poleć forum znajomym