1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

home.pl Planowana niedostępność panelu home.pl w dniu 23.05.2016

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 18 Maj 2016.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Informujemy, że w poniedziałek 23 maja 2016 w godzinach porannych (między 4:00 a 7:00) z uwagi na zaplanowane prace administracyjne niedostępny będzie serwis: panel.home.pl oraz system płatności online PayU.

  Oznacza to, że w tym czasie niedostępna będzie zmiana konfiguracji usług (takich jak domeny czy serwery). Z uwagi na brak dostępu do Panelu home.pl, niedostępna będzie też możliwość skorzystania z systemu płatności elektronicznych. System płatności online PayU dostępny w Panelu home.pl służy do realizacji płatności, wynikających z rejestracji lub przedłużenia ważności usług w home.pl.

  Zapewniamy, że w czasie wykonywania aktualizacji, wszystkie usługi oraz serwisy klientów utrzymywane na serwerach home.pl (strony WWW, sklepy, poczta, itp.) pozostaną aktywne i będą funkcjonowały nieprzerwanie.

  W przypadku zaobserwowania niedogodności w działaniu usług, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie wprowadzanych zmian oraz konfiguracji i obsługi usług home.pl, zapraszamy także do korzystania z forum dyskusyjnego.

  Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
   

Poleć forum znajomym