1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

home.pl Planowana niedostępność serwisów home.pl 12/13.03.2016

Dyskusja w 'Aktualności i komunikaty' rozpoczęta przez użytkownika Grzesiek, 11 Marzec 2016.

 1. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Informujemy, że w nocy z soboty 12.03 na niedzielę 13.03.2016, z uwagi na przeprowadzane prace administracyjne, niedostępne będą serwisy: panel.home.pl, poczta.home.pl, rejestruj.home.pl oraz strona główna home.pl.

  Przerwa w dostępie do w/w serwisów nie potrwa dłużej niż 2h. W tym czasie logowanie do poczty (webmail),zarządzanie usługami czy rejestracja nowych usług nie będą możliwe.

  Pragniemy jednocześnie zapewnić, że w czasie wykonywania aktualizacji, wszystkie usługi oraz serwisy klientów utrzymywane na serwerach home.pl (strony WWW, sklepy, poczta, itp.) pozostaną aktywne i będą funkcjonowały nieprzerwanie. W przypadku zaobserwowania niedogodności w działaniu usług, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie wprowadzanych zmian oraz konfiguracji i obsługi usług home.pl, zapraszamy także do korzystania z forum dyskusyjnego.

  Przepraszamy za powstałe utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
   
 2. LorK

  LorK Przyjaciel forum Beta-tester

  Wiadomości:
  1 063
  Docenione treści:
  95
  mam takie pytanie w stylu musztarda po obiedzie: czemu takie info nie było wysyłane emailem? Skoro cała akcja była planowana, to czemu wpis na forum pojawił się dzień przed?
   
 3. Grzesiek

  Grzesiek Centrum Pomocy home.pl Administrator forum

  Wiadomości:
  3 660
  Docenione treści:
  333
  Komunikaty dot. planowanych prac przekazujemy przez strony:
  A także powiadomienia via Twitter.

  Dodatkowo publikowane są na Facebook oraz na Forum.

  Komunikat został opublikowany możliwie najwcześniej jak się dało, przed wykonaniem samych prac, które zostały ustalone na godziny nocne w weekend.
  Nie wszystkie komunikaty techniczne, przekazywane są drogą mailową.
   
 4. LorK

  LorK Przyjaciel forum Beta-tester

  Wiadomości:
  1 063
  Docenione treści:
  95
  a może warto by było, dla kont administracyjnych, wysyłać takie informacje? Ja osobiście FB i Twittera nie mam, aktualności nie czytałem (bo nie wiedziałem nawet, że coś takiego macie). Na forum bywam około 2 razy w tygodniu... ale może jestem "specyficznym przypadkiem" :)
   

Poleć forum znajomym