1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

PORADNIK Po najechaniu myszką na produkt, wyświetlane jest drugie zdjęcie produktu

Dyskusja w 'Poradniki, gotowe rozwiązania' rozpoczęta przez użytkownika Trybun, 31 Grudzień 2015.

  1. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Super, bardzo Ci już z góry dziękuję :)
     
  2. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Panowie, działa po wpisaniu tylko skryptu JS, ale tylko w widoku siatki, na karcie z produktami, a mi zależy by na liście to podmieniało zdjęcie po najechaniu myszką. Pomożecie? by tutaj podmieniało: http://3dcard.pl/pl/c/Sklep/1 jak dacie na widok typu siatka to działa.
     
  3. tomek567

    tomek567 Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    @TheL udało się coś ustalić?
     
  4. czara

    czara Stały bywalec

    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    2
    witam, czy udało się dopracować kod? Obecnie ani css ani js nie działają. Pomoże ktoś?
     
  5. czara

    czara Stały bywalec

    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    2
    Chłopaki to naprawdę fajna i przydatna opcja może jest jakiś dopracowany sposób?
     
  6. czara

    czara Stały bywalec

    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    2
    Halooo, Panowie pomożecie? :)
     
  7. LukaszC

    LukaszC eCommerce Team home.pl

    Wiadomości:
    973
    Docenione treści:
    108
    @czara z tego co sprawdzałem działa kod podany przez @flex poprawnie.
     
  8. czara

    czara Stały bywalec

    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    2
    Mam jeszcze pytanie techniczne, jeśli pierwsze zdjęcie jest w poziomie, a drugie w pionie to sam ten fakt nie stanowi problemu bo wszystko się ładnie zmienia i przesuwa ale jeśli kursorem myszki nie trafimy w obrys drugiego (pionowego, czyli węższego) zdjęcia obraz strasznie szybko skacze z jednego na drugie. Wygląda to dość słabo a perspektywa wymiany wszystkich zdjęć pionowych nie zachęca... Czy można to spowolnić albo wyeliminować?
     
    Krzysiek Snow lubi to.

Poleć forum znajomym