1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

BŁĄD Poczta Biznes + dodane rekordy A

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika jakubgross, 25 Lipiec 2017.

  1. jakubgross

    jakubgross Bywalec

    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    3
    Witam,

    do mojej domeny przypisałem swój adres IP do rekordu A, niestety po przypisaniu tej domeny do poczty Biznes automatycznie tworzy się nowy rekord MX (to normalne), ale razem z nim tworzy się również rekord A, który przekierowuje na adres 46.242.239.69. Rekordu tego nie można usunąć, ponieważ wyskakuje taki oto błąd:

    [​IMG]

    Oczywiście nie byłoby problemu, ale po dodaniu tego rekordu (przez Pocztę Biznes) moje dotychczasowe rekordy ustępują temu i w rezultacie moja strona wygląda tak:

    [​IMG]

    Pozdrawiam.
     
  2. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    @jakubgross muszę to sprawdzić. Proszę o cierpliwość, wrócę tutaj do tematu na forum, gdy skonsultuję to z naszymi specjalistami (numer sprawy: QABETA-715).
    [​IMG]
     
  3. Mariusz

    Mariusz pomoc.home.pl Moderator forum

    Wiadomości:
    3 087
    Docenione treści:
    302
    Po przypisaniu domeny do serwera, automatycznie tworzony jest rekord A i MX. Rekord A wskazuje na serwer, do którego przypisałeś domenę, ale podczas przypisywania domeny do serwera możesz wybrać rodzaj przekierowania na rekord A i podać inne IP, wówczas rekord A utworzony zostanie ze wskazaną wartością.
     

Poleć forum znajomym