1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

W TRAKCIE Poczta mobilna

Dyskusja w 'Poczta home.pl' rozpoczęta przez użytkownika farsta, 6 Kwiecień 2016.

  1. farsta

    farsta Praktyk

    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    4
    Przy próbie odpalenia poczty przez wyszukiwarkę mobilną wszystko jest okay do momentu próby otworzenia jakiegokolwiek maila.
    W tym momencie nakładają się na siebie warstwy i nic nie jest czytelne. Przez warstwy rozumiem layout skrzynki odbiorczej występujący jako tło nowej wiadomości. Prócz oczywiście braku czytelności nie działają żadne funkcje jak już w nie trafię.
    Problem występuje od co najmniej tygodnia na kilku telefonach, na których to testowaliśmy.
     
  2. Grzesiek

    Grzesiek Centrum Pomocy home.pl

    Wiadomości:
    3 660
    Docenione treści:
    333
    Staram się to sprawdzić na kilku telefonach, jedyne co widzę, że np. po wyświetleniu listy folderów, "na" przycisku Edytuj czy Foldery, nakładają się inne elementy.
    Jednak cała obsługa jest dosyć sprawna. Masz może możliwość zrobienia zrzutu ekranu albo nawet zdjęcia innym telefnem/aparatem?
    Napisz też proszę jaka przeglądarka, jaki system.

    @farsta
     
  3. TheL

    TheL @Lider VIP Beta-tester

    Wiadomości:
    2 403
    Docenione treści:
    535
    sprawdziłem u mnie na z1 z chrome, oryginalną przeglądarką, na grand prime z firefoxem i oryginalną i na iphone 5 z safari i nigdzie nie udało mi się zaobserwować podobnego efektu.
     

Poleć forum znajomym