1. Forum używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Prośba o pomoc Poczta z home.pl w Windows 10

Dyskusja w 'Sugestie i zgłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Quaah, 31 Październik 2018.

  1. Quaah

    Quaah Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Cześć

    Na wstępie od razu napiszę, że kierowałem się tym poradnikiem:

    https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/k...e-mail-w-domyslnym-kliencie-poczty-windows-10

    Zrobiłem wszystko tak jak w poradniku, a mimo to poczta mi nie działa. Dostaje takie komunikaty:

    1. Nie można uzyskać dostępu do tego konta: xxxxx. Może być konieczne zaktualizowanie hasła lub udzielenie kontu uprawnień do synchronizacji z tym urządzeniem.

    2. Podaj hasło.

    3. W prawym dolnym rogu Windows wyrzuca komunikat "dane konta są nieaktualne".

    Wyłączyłem SSL, bo w innych poradnikach pisano, że może być kłopotliwe, ale to nie w tym rzecz. Nic się nie zmieniło.

    Nie potrafię odszukać czegoś, co pozwoli uwierzytelnić to konto. Hasło non-stop wpisuje takie jak ma poczta (jest dobre, bo na home.pl się loguje przy pomocy tego hasła), a mimo to po kilku sekundach ponownie trójkącik z wykrzyknikiem, aby podać hasło. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
     
  2. Quaah

    Quaah Nowy użytkownik

    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Czy byłby ktoś w stanie pomóc poprawnie skonfigurować pocztę?
     

Poleć forum znajomym